Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā stāstīs par studiju iespējām ārzemēs 3

Informatīvais pasākums «Tavas iespējas Eiropā» Bauskā notiks sestdien, 9. maijā, portālu informē biedrības «Apvienība «JUMS»» vadītāja Solvita Jirgensone.

Jaunieši šajā seminārā uzzinās par ES programmām: «Erasmus+ Jaunatne darbībā», ES Jaunatnes informācijas tīkls jeb «Eurodesk» un Eiropas Jaunatnes portāls. Tiks sniegti padomi, kā iesaistīšanās šajos projektos var palīdzēt sasniegt savus sapņus.

Pasākuma turpinājumā paredzēts iemācīties stratēģisko galda spēli «Uzsāc savu biznesu!». Šī spēle palīdz apgūt komunikācijas prasmes, iemaņas biznesa veidošanas stratēģijas izstrādē, lēmumu pieņemšanā un misijas izpildē. Spēlē apgūst prasmi pareizi rīkoties ar resursiem, izmantojot jebkuru iespēju vēl vienam solim ceļā uz panākumu sasniegšanu.

Lai piedalītos šajā bezmaksas pasākumā, iepriekš jāpiesakās. To var izdarīt «Apvienības «JUMS»» mājaslapā vai sūtot elektronisko vēstuli uz adresi jums@apvienibajums.lv.

«Apvienība «JUMS»» ir oficiālā «Eurodesk» reģionālā koordinatore. Pasākums «Tavas iespējas Eiropā» ir viena no maija sākumā notiekošās Eiropas Jaunatnes nedēļas aktivitātēm. Šajā nedēļā paredzēto pasākumu mērķi ir iedrošināt jaunus cilvēkus līdzdarboties sabiedriskos procesos un iesaistīties darba tirgū. Tiek veicināta izpratne par līdzdalību un to, cik lielas pārmaiņas jauni cilvēki var radīt savā dzīvē, sabiedrībā kopumā. Līdztekus līdzdalībai liela uzmanība tiek veltīta praktiskām iemaņām, kuru mērķis ir veicināt jauniešu karjeras izaugsmi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Zigis

Un atkal pati VALSTS veicina lai jaunieši brauktu prom.

pirms 4 gadiem, 2015.05.08 15:46

?

Tu īsti neesi sapratis rakstu! Pārlasi!

pirms 4 gadiem, 2015.05.08 16:38

Veiksmis

Spēle *Korumpējies un apčakarē valsti*

pirms 4 gadiem, 2015.05.09 10:23

Vietējās ziņas