Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā top multimediju studija jauniešiem 6

Bauskas bērnu un jauniešu centrs (BJC) daudzveido brīvā laika pavadīšanas iespējas jauniešiem. Par topošo multimediju studiju portālam stāsta jauniešu lietu speciāliste Solvita Jirgensone.

Pavisam drīz baušķenieki sāks izmantot jauno multimediju studiju. Šonedēļ paredzēts pabeigt mēbeļu montāžu. Sarūpēta lielākā daļa tehniskā aprīkojuma. Pirms tam ar jauniešu līdzdalību veikts telpu remonts. S. Jirgensone stāsta, ka telpu iekārtošanā respektētas jauniešu vēlmes.

BJC ēkas Rīgas ielā trešajā stāvā iekārtotas vairākas telpas jauniešiem. Te top studijas telpa. Izmantojot tās aprīkojumu, jaunieši varēs īstenot savas radošās idejas. Ir arī atsevišķa istaba sanāksmēm. Jaunu vizuālo tēlu ieguvušas arī citas telpas ēkas trešajā stāvā. Turpmāk te varēs pulcēties jauniešu apvienības «Jums» aktīvisti.

Tagad Rīgas ielā savas nodarbību telpas ir Bauskas BJC deju kopai «Mēmelīte», vokālajai studijai «Miljons». Šajā ēkā uzturas arī Bauskas jaunsargi.

Vairāk par topošo multimediju studiju lasiet laikraksta drukātajā versijā trešdien, 15. janvārī.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

gribu zināt un darboties

Kur un kad taps Bauskas pensionāru centrs ar telpām interešu grupām? Kad nodibinās tādu štata vienību- vecāka gadagājuma cilvēku interešu speciālists?

pirms 4 gadiem, 2014.01.14 17:21

meh.

Jautājums par tēmu? O.o

pirms 4 gadiem, 2014.01.15 11:05

vajag darboties!

Tad, kad no vecākā gada gājuma cilvēku puses tiks izrādīta tik pat liela iniciatīva kā no jauniešiem. Nav jau tā, ka viņiem viss tiek vienkārši pasniegts uz sudraba paplātītes - viņi cīnās, rosās, raksta projektus un čakli darbojās, lai saņemtu atbalstu, un noraidījumu saņem krietni biežāk kā piekrišanu. vajag darboties!

pirms 4 gadiem, 2014.02.10 16:30

zinātājs

Vecajai paaudzei esot paredzētas dažādas atraktivitātes paradīzes dārzā, tad kāpēc vēl lieki tērēties šai saulē.

pirms 4 gadiem, 2014.01.14 21:50

Interesanti

A vairāk informācijas? Ko KONKRĒTI piedāvās studija? Videomontāžas programma būs pieejama? Kas vēl?

pirms 4 gadiem, 2014.01.15 02:22

jap

Izlasi rakastu līdz beigām "Vairāk par topošo multimediju studiju lasiet laikraksta drukātajā versijā trešdien, 15. janvārī." Un tad prasi ko KONKRĒTI piedāvās studija.

pirms 4 gadiem, 2014.01.15 09:21

Vietējās ziņas