Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā un Iecavā atklās skolēnu iecienīto «ZZ čempionātu 2016»

Trijās Bauskas un Iecavas novada skolās trešdien, 9. martā, viesosies populāro mobilo sakaru priekšapmaksas operatores «Zelta zivtiņa» reklāmu varoņi Zī un Zē. Viņi atklās vērienīgās skolēnu spēka un prāta spēles «ZZ čempionāts 2016».

Jūlija Vasiljeva, «ZZ čempionāta» sabiedrisko attiecību speciāliste, informē, ka atraktīvi atklāšanas šovi risināsies Iecavas vidusskolā, Codes pamatskolā un Bauskas Valsts ģimnāzijā. Atklāšanas pasākumā dalībniekus informēs par «ZZ čempionāta 2016» norisi, noteikumiem un dalības nosacījumiem. Šīs trīs mūsu skolas izvēlētas, lai popularizētu sacensību ideju, rosinātu audzēkņus aktīvāk iesaistīties.

Šogad «ZZ čempionātam» ir desmit gadu. Šajā laikā atraktīvajās sacensībās piedalījušies ap miljons skolēnu, viņu vecāku, skolotāju, atbalstītāju. «ZZ čempionāta» mērķis ir sportiskās aktivitātēs iesaistīt 90 procentus Latvijas skolēnu.

Codes pamatskolas sporta skolotāja Linda Jakutāviča «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu, ka čempionāta rīkotāji par vienu no sacensību popularizēšanas vietām izvēlējušies Codi. «Līdz šim esam vairākas reizes «ZZ čempionātā» piedalījušies, tikuši arī uz reģiona mačiem. Dažreiz nācies skolēniem atteikt, jo ir problēmas ar transporta nodrošinājumu. Bērniem šī aktivitāte ļoti patīk. Piektās klases skolēni jau bez reklāmas man vairākkārt pauduši vēlmi piedalīties čempionātā un vaicājuši, kad sāksim gatavoties,» stāsta skolotāja L. Jakutāviča.

«ZZ čempionāta» mērķis ir popularizēt fiziski aktīvu un radošu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, kā arī mudināt skolēnus uz sadarbību, cieņu un saliedētību. Pērn sacensībām pieteicās rekordliels dalībnieku skaits – vairāk nekā 2000 klases, gandrīz 70 000 skolēnu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas