Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā veidos «Jauniešu domi»

Bauskas bērnu un jauniešu centrs (BJC) aicina Bauskas novada jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem iesaistīties simulācijas spēlē «Jaunieši domē».

Bauskas BJC jaunatnes lietu speciālists Renārs Manuilovs informē, ka simulācijas spēles mērķis ir sekmēt jauniešu izpratni par lēmumu pieņemšanas procesiem vietējā pašvaldībā, kā arī aktīvu līdzdalību savas pašvaldības sabiedriskajās aktivitātēs. Spēles laikā tiks organizētas vēlēšanu kampaņas un jauniešu domes vēlēšanas. Kopumā 17 jaunieši strādās komitejās un domes sēdēs, lai virzītu Bauskas novada attīstībai būtiskus jautājumus.

Pieteikšanās simulācijas spēlei notiek, tiešsaistē aizpildot reģistrācijas anketu līdz 2015. gada 27. maijam interneta adresē ejuz.lv/jauniesidome. Jauniešu domes vēlēšanas norisināsies 29. maijā.

Simulācijas spēli «Jaunieši domē» rīko Bauskas novada pašvaldības projektā «Kā sauc, tā atsaucas!», kuru finansē Jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam atklātā projektu konkursā «Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi īstenot neformālās mācīšanās aktivitātes visiem jauniešiem, popularizējot līdzdalību un aktīvu dzīvesveidu».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas