Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā vēlas rīkot basketbola svētkus 11

Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē pagājušajā nedēļā deputāti atbalstīja līdzfinansējuma piešķiršanu pasākuma «Basketbola salidojums Bauskā» organizēšanai.
 
Komitejas sēdē izskanēja gan daži iebildumi, par kuriem izvērsta informācija tiks sagatavota līdz domes sēdei 22. februārī. Tad arī paredzēts pieņemt galīgo lēmumu par iespējamo atbalstu Basketbola salidojuma organizēšanai, skaidro novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Gorškova.

Bauskas novada pašvaldībā 8. februārī saņemts biedrības «Codes malēji» iesniegums, kurā izteikts lūgums līdzfinansēt pasākumu «Basketbola salidojums Bauskā», kas notiks 24. martā. Tā mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, motivēt bērnus un jauniešus individuāli uzlabot spējas basketbolā, popularizēt basketbolu un sportisku dzīvesveidu.

Pasākums sāksies ar rīta atklāto treniņu, kurā piedalīsies vietējie speciālisti un speciālisti no citām basketbola organizācijām, tiks organizēts prasmju konkurss bērniem un jauniešiem, viens pret vienu turnīrs jauniešiem, basketbola turnīrs virtuālajā vidē, diena noslēgtos ar Latvijas Basketbola savienības otrās divīzijas spēli ar mājinieku «SC «Mēmele»/Bauskas BJSS» piedalīšanos. Pasākuma mērķauditorija ir bērni un jaunieši. Plānotais dalībnieku skaits – 200 personas.

Pasākuma organizēšanas kopējie izdevumi plānoti 6479 eiro apmērā, 4000 eiro tiks segti no biedrības un citu atbalstītāju finanšu līdzekļiem, savukārt 2479 eiro biedrība «Codes malēji» lūdz līdzfinansēt no Bauskas novada pašvaldības budžeta.

Sporta centra (SC) «Mēmele» direktore Līga Rimševica atzīstami vērtē biedrības ieceri rīkot basketbola svētkus Bauskā. «Šis nav SC «Mēmele» pasākums. Esam priecīgi, ka biedrība ir uzņēmusies organizēt basketbola svētkus, lai Bauskas vārds izskan Latvijas mērogā basketbola kontekstā. Sporta centrs atbalstīs pasākumu ar saviem resursiem – inventāru, ja tāds būs nepieciešams, un iespēju robežās nodrošinās arī tiesnešus vai citus cilvēkresursus,» tā L. Rimševica.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Osvalds

Tad kāda vela pēc SC"Mēmele" vajadzīga? Ja jau fanāti to dara?

pirms gada, 2018.02.20 13:35

osis

Tu visus rakstus kritizē... laikam nespējīgais!

pirms gada, 2018.02.21 13:36

ķēvpups

Ja velta 100-gadei,tad iespējams organizēt pat zirgābolu daiļmešanas festivālu.

pirms gada, 2018.02.20 13:45

Zirgabuča

varbūt sarīkojam suņa sūda tālspļaušanas svētkus?

pirms gada, 2018.02.20 20:21

Sunis

Ja tu stāvi mērķī tad es ar lielāko prieku spļaušu...

pirms gada, 2018.02.21 16:22

varbūt tomēr?

labāk bija rīkot baseina svētkus, vismaz nebūs izdevumi vietas meklēšanai un grozu uzstādīšanai un kur nu vēl bumbu iegāde...

pirms gada, 2018.02.20 16:26

Ards

Lai nu kaa, bet sveetkus vajag un labi daudz. Cita jau vairs nekaa naff.

pirms gada, 2018.02.20 16:57

nu gan piegriezušies

Nekas jums nav labi! Entuziasti, un vienkārši forši cilvēki, veido svētkus, bet atkal jau tiek nolieti dubļiem! Lai gan šo ķengātāju vienīgās sportiskās aktivitātes ir klaviatūras taustiņu klabināšana. Tā turpiniet - noslīksiet savā žultī!

pirms gada, 2018.02.20 17:26

Code

Kāpēc Bauskā,vai Codes iedzīvotāji neko negrib redzet.Viss tikai Bauskā.Mums ari ir sporta zāle.

pirms gada, 2018.02.20 23:29

1x1

Kaa tur iisti ir veelas vai riikos????? Nevar saprast!!! Summa iespaidiiga vienai dienai, tad jau balvas buus nereaali labas un pasaakums loti apmeklets ar Bauskas novada jauniesiem. Veiksmi mums visiem biznesmeniem :)

pirms gada, 2018.02.21 10:07

Kantrī festivāls

Tāme tāda pati kā mums. Es saprotu mums apsardze,ārzemju grupām liela nauda jāmaksā,bet,kur tad vietējie basketbolisti tērēs,kam? Maksāsiet tiesnešiem tūkstoti par dienas darbu? Kur skatās KNAB ? Raiti drīz vēlēšanas un tauta šitādu naudas izmešanu vējā nesapratīs!!! Par šo naudu varētu apģērbt visus Bauskas novada basketbolistus,bet tagad kaut kādi cilvēciņi sabāzīs šo naudu savās kabatās vismaz man tā liekas.

pirms gada, 2018.02.21 14:00

Vietējās ziņas