Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā viesosies Gruzijas un Moldovas delegācija 4

No pirmdienas, 12. novembra, Bauskas novada pašvaldībā Eiropas Solidaritātes dienu laikā vizītē ieradīsies Gruzijas pilsētas Hašuri un Moldovas pilsētas Sorokas delegācija, kas te uzturēsies visu nākamo nedēļu.

Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina informē, ka viesiem ir paredzēta piesātināta programma. Pirmajā dienā, kad delegācijas ieradīsies, plānota iepazīšanās ar visu trīs pašvaldību prezentācijām, kā arī tikšanās Bauskā ar šo valstu vēstniekiem, savukārt jau otrdien sāksies vizīte pa pašvaldības izglītības iestādēm. Tā iekļaus pirmsskolas izglītības iestādi «Zīlīte», Bauskas 2. vidusskolu un Bauskas mūzikas un mākslas skolu, kā arī Bauskas bērnu un jauniešu centru un baseina apmeklējumu.

Trešdiena būs veltīta sociālajiem jautājumiem – paredzēta vizīte Bauskas sociālajā dienestā, pansionāta «Derpele» apskate, vizīte SOS bērnu ciematā Īslīces pagastā. Ceturtdiena būs uzņēmumu diena – pašvaldības uzņēmumi «Bauskas siltums» un «Vides serviss», atpūtas komplekss «Miķelis», SIA «Uzvara-lauks» un zemnieku saimniecība «Celmi». Savukārt piektdien visas dienas garumā vispirms norisināsies Latvijas Lauku foruma diskusija par sadarbību ar Moldovu, Gruziju un citām Melnās jūras reģiona valstīm, tad labās prakses seminārs «Bauskas novada pieredze sabiedrības līdzdalības veicināšanā».

Jāatzīst, ka programmā paredzētās ēdienreizes padarīs viesus par īstiem ekspertiem mūsu novada virtuvē – pusdienas un vakariņas iecerētas Bauskas viesnīcas restorānā, Bauskas pils krogā, Bauskas 2. vidusskolā, Bauskas Rātslaukuma kafejnīcā, apskates saimniecībā «Vaidelotes» un atpūtas kompleksā «Miķelis».

Sestdien viesiem iecerēta vizīte Bauskas tūrisma informācijas centrā, Bauskas muzejā un galvaspilsētas Rīgas apskate. Savukārt svētdien no rīta paredzēts Bauskas pils muzeja apmeklējums, bet pēcpusdienā ciemiņi būs oficiālie viesi Bauskas novada svētku pasākumos. Mājās delegācijas dosies 19. novembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

šnapstošvilli

Tamadām daudz jāmuld un daudz jādzer ... Raitu mēli un švakskurbuli mūspuses tamadam !

pirms 12 mēnešiem, 2018.11.09 14:13

baušķenieks

Nu laba vizīte.Parādīsim visu to labāko.Kad būs tikšanās ar novada iedzīvotājiem.Ko var pastāstīt vides serviss.Protams simtgades svinības visam par pamatu,ne jau kas cits.Labas vakariņas labākajās ēstuvēs u.t.t.Kas tur piedalīsies no novada.Tagad jau viss skaidrs par šo vizīti.

pirms 12 mēnešiem, 2018.11.10 07:26

Ieva

Papildus informācija- Visi izdevumi, kas saistīti ar viesu mobilitāti un uzturēšanos Bauskas novadā (aviobiļetes, viesnīcas, ēdināšana u.c.) pilnîbā, tiešu maksājumus veidā pakalpojumu sniedzējiem, tiek segti no Eiropas Komisijas īstenotā projekta “Platforma” līdzekļiem, kurā Bauskas novada pašvaldība iesaistījusies kā Latvijas Pašvaldību savienības sadarbības partneris un nodrošina programmas sastādīšanu un tās sekmīgu norisi.

pirms 11 mēnešiem, 2018.11.10 21:07

x

priekš kam? Man kauns par vienu otru deputātu un pārvaldes vadītāju, tādus nedrīkst rādīt ārzemju delegācijai.

pirms 11 mēnešiem, 2018.11.13 23:49

Vietējās ziņas