Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas amatierkopas uzsāk sezonu 6

Bauskas kultūras centra (BKC) amatierkopas sestdien, 3. novembrī, aicina  uz jaunās sezonas atklāšanas pasākumu “Kopu kopā!”, portālu informēja BKC pārstāve Ilze Lujāne.

Viņa atzīmēja, ka šogad kultūras centra amatiermākslas sezonas atklāšanas pasākums ieguvis jaunu nosaukumu – “Kopu kopā!”. Iepriekšējos gados sarīkojums audzis, iekļaujot dažādus mūsdienīgus risinājumus, kas to padara interesantāku un acij baudāmāku. Šie tehniskie papildinājumi ļauj kolektīviem citam citu iepazīt labāk, kā arī parādīt skatītājiem savu būtību un unikalitāti, aicinot pievienoties kādā no kolektīviem.

“Jaunais nosaukums stiprina šī pasākuma pamatvērtību – šeit Bauskas Kultūras centra administrācija un mūsu kolektīvi esam tik ļoti kopā kā nevienā citā pasākumā. Nosaukums simbolizē mūs, ko mēs darām mēģinājumos un ikdienā, un kāda ir mūsu misija. Mēs esam par pasākumiem un par kolektīviem, un vislabākais darbs izdodas tad, kad visi to dara kopā,” amatiermākslas sezonas atklāšanas pasākuma nosaukuma maiņas ieceri atklāj pasākuma organizatore Līga Stankeviča.

BKC aizrautīgi darbojas Bauskas Tautas teātris, folkloras kopa “Trejupe”, gleznošanas studija “Meistars Gothards”, jauktie kori “Dzīle” un “Mežotne”, līnijdeju kolektīvs “Hot Boots”, pūtēju orķestris “Bauska”, senioru deju kolektīvs “Senbiguļi”, senioru deju kopa “Vēlreiz”, senioru koris “Sarma”, tautas deju ansamblis “Jandāls”, tautas deju ansambļa “Jandāls” studija, tautas fotostudija “Bauska”, vidējās paaudzes deju kolektīvi “Biguļi” un “Mēmele”, vokālie ansambļi “Adoramus” un “Eliksīrs”. Tāpat Bauskas Kultūras centra telpās darbojas arī trīs deju studijas – “Lēra”, “U Dance Studio”, kā arī eksotiskās dejas.

“Amatiermāksla spēj piešķirt krāsas ikdienai. Ja cilvēks ir sajutis sevī aicinājumu izmēģināt spēkus dziedāšanā, dejošanā vai teātra spēlē, tas noteikti ir jādara. Iesaistoties amatiermākslā cilvēks var tikai iegūt – jaunu paziņu loku, jaunu atskārsmi pašam par savām spējām, skatuves pieredzi, gandarījumu pēc labi paveikta darba, dažreiz pat vēl vairāk – dažos mūsu kolektīvos ir arī tik silta un laba atmosfēra, kāda vēl ir tikai ģimenē,” stāsta Bauskas Kultūras centra direktora vietniece kultūras darbā Elīna Māla.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Forši

Žēl, ka tik plašā dalībnieku pulkā nav vairāk mazo dalībnieku! Kādreiz zinu, ka dziedāja tādi forši, mazi saulaini bērniņi. Bet tagad sanāk, ka nav neviena dziedošā bērnu kolektīva? Ja kļūdos, tad iepriekš jau atvainojos.

pirms 8 mēnešiem, 2018.10.26 11:04

Korši

Bērniņi dzied Bauskas bērnu un jauniešu centrā.

pirms 8 mēnešiem, 2018.10.31 10:04

Dorši

Bērniņi parasti nekopojas.

pirms 8 mēnešiem, 2018.11.02 11:37

...

Ievas Karpovičas studijā "Pigoriņi"

pirms 8 mēnešiem, 2018.11.04 20:55

Tauta

tautas fotostudija “Bauska”- Tautas fotostudija, Tā pat - tautas deju ansambļa “Jandāls” , lūdzu izlabojiet!

pirms 8 mēnešiem, 2018.11.04 21:02

Vietējās ziņas