Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas «ātros» kustinās no Rīgas 13

Aicinot uz mājām neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi, sirdzējam turpmāk ļoti lēnām un rūpīgi jāizklāsta sava adrese, noteikti jānorāda kontakttālrunis. Sākot no šodienas, 18. oktobra, visi zvani, kas veikti uz numuriem 03 vai 113, nonāks vienotā dispečerdienestā Rīgā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības Zemgales reģiona Bauskas atbalsta punktā dispečeri vairs nestrādā. Turpmāk visus signālus uzklausīs dispečeri Rīgā. Tāpēc pacientiem precīzi jānosauc adrese, iela, pilsēta. Laukos dzīvojošajiem jāmin pagasta, ciema nosaukums, jāizstāsta tuvākais ceļš līdz savai viensētai. Pacientiem jābūt gataviem, ka viņus, iespējams, iztaujās vairāk, nekā līdz šim to darīja Bauskā strādājošie dispečeri, kuri rajonu un savus biežāk apmeklējamos sirdzējus atpazina jau pēc pāris teikumiem.  Uz līdzšinējo pilsētas numuru - 63923158 - zvanīt arī nav vērts, jo dispečeru telpā neviena darbinieka nebūs. Neatliekamās palīdzības mediķu brigādes tāpat kā agrāk uzturēsies telpās Dārza ielā. Taču situācijās, ja visas brigādes atradīsies izbraukumā, telpas būs slēgtas. Četrām Bauskas dispečerēm piedāvāts darbs dienestā Rīgā, viņas piedāvājumu arī pieņēmušas. Viena no ilggadējām ātrās palīdzības dispečerēm Dagnija Ozola «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka pēc vairāk nekā 30 gadu darba Bauskā viņa pavisam drīz sāks mērot ceļu uz Rīgu: «Par sev radītajām neērtībām es šoreiz nevēlētos izteikties. Bet pacientus vēlos nomierināt, ātrās palīdzības mediķi būs pieejami tāpat kā līdz šim. Lūgums vienīgi, lēni un precīzi izklāstīt savu atrašanās vietu un atbildēt uz visiem jautājumiem.»Ne tik labvēlīgi jauninājumu uztver «Bauskas Dzīves» aptaujātie lasītāji. Pensionārs Kārkliņš Gailīšu pagastā šaubās, vai visi vecie ļaudis spēs izstāstīt, kur īsti viņu lauku viensēta atrodas. Savukārt kāda kundze Brunavā bēdājas, ka līdz šim mediķi par viņas hronisko kaiti zinājuši un bijuši gatavi steigties palīgā, līdzko uzzinājuši uzvārdu. Viņa nav droša, vai tagad Rīgā uzreiz sapratīs viņas vēlmi.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Sintija

pff kamer tie paspes izbraukt no rigas, tikmer jau vares nomirt ja kkas tragisks bus . slimie cilveki izdoma kko debilu, tad var but vispar mums tas slimcinac nevajag. !?

pirms 7 gadiem, 2010.10.25 16:59

Nu kāda Jelgava ?! Brigādes taču paliek te pat Bauskā. Tikai izsaukumus pieņems Rīgā un nosūtīs uz Bausku.

pirms 7 gadiem, 2010.10.19 13:48

Papa

No tā, kurā pasaules galā sēž operatori, nekas nemainās.
Lielākais idiotisms, ka "ātrie" velkas uz Bausku no Jelgavas. Vismaz 1 auto Bauskā uzturēt.
No Poņevežiem būtu ātrāk

pirms 7 gadiem, 2010.10.19 00:53

bauskis

redz, atkal Bauskas dome neko nedara...
Redz, Bauskas pilsēta tiek pataisīta par čuhņu :(:(:(:( Kāpēc Bauskas 03 tiek pārforķīts uz Rīgu?!
Murgi!!!
Taču es nepārvākšos uz Rīgu...
Es esmu Bauskis, kas ir dzīvo Bauskā un ir par visu to, kas ir ražots un taisīts Baiskā...

pirms 7 gadiem, 2010.10.18 23:32

Valdis

Vārda brāļi - Dombroski&Zatler - atgādināšu dziesmas vārdus - Visu mums var atņemt - tikai mīlu nē!!! Kas notiek Latvijaa!

pirms 7 gadiem, 2010.10.18 20:32

mmm

Arvien taalaak un trakaak iet viss..
Te laikam kaads grib , lai Bauskaa un taas apkaartnee atstiepj kaajas.

pirms 7 gadiem, 2010.10.18 20:30

mmm

Arvien taalaak un trakaak iet viss..
Te laikam kaads grib , lai Bauskaa un taas apkaartnee atstiepj kaajas.

pirms 7 gadiem, 2010.10.18 20:30

mmm

Arvien taalaak un trakaak iet viss..
Te laikam kaads grib , lai Bauskaa un taas apkaartnee atstiepj kaajas.

pirms 7 gadiem, 2010.10.18 20:30

daina

Shēmotāji darbojas nežēlīgi un precīzi!!!

pirms 7 gadiem, 2010.10.18 17:53

jauki gan

Lēni un precīzi :D

Kamēr klāstīšu kas man vai manam tuvam cilvēkam noticis un pluss kamēr atbrauks mediķi no Jelgavas paies 50 minūtees ... tad jau labāk lūdzu Bauskas dzīvei publicēt morga telefonu ... Jo nav vērts cīnīties par savu dzīvību ...

pirms 7 gadiem, 2010.10.18 17:32

Susurs

Varu tikai novaidēties un teikt - Dievs esi žēlīgs!

pirms 7 gadiem, 2010.10.18 14:55

Vietējās ziņas