Bauskas autoostā būs labākā pārdošanas komanda 7

Piektdien, 15. decembrī, Bauskas autoostas telpās notiks skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņš. Piedalīsies arī «Gudrais kamolītis», kura meitenes Latvijas mērogā novērtētas kā «Labākā pārdošanas komanda».

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projektā «Inovāciju motivācijas programmas» organizācija «Junior Achievement Latvija» (JAL) rīkoja skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumu «Cits bazārs». Bija pieteikušies 350 skolēnu mācību uzņēmumi no Latvijas, bet «Domina Shopping» uzņēma 170 labāko ideju autorus. Jauno uzņēmumu vērtēšana un apbalvošana veikta septiņās nominācijās vidusskolu un pamatskolu grupā. SMU produktu kvalitāti, stendus un sniegumu vērtēja pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku žūrija, kuras sastāvā bija pārstāvji no 25 uzņēmumiem un iestādēm.

Īslīces vidusskolu pārstāvēja četri uzņēmumi, no kuriem trīs nominēja dažādās kategorijās. No tiem viens bija veiksmīgākais, iegūstot balvu «Labākā pārdošanas komanda» pamatskolu grupā. To nopelnīja Dārtas un Kates Esīšu uzņēmums «Gudrais kamolītis». Jāatzīmē, ka meitenes jau ir pieredzējušas uzņēmējas – pagājušajā gadā viņas ieguva nomināciju «Komerciālākais SMU gadatirgus produkts» un Ekonomikas ministrijas Goda rakstu.

«Skolēnu mācību uzņēmumi ir visforšākā metode, kas vislabāk attīsta bērna prasmes un zināšanas. Nezinu neko labāku, kur teorija tik veiksmīgi sasaistās ar reālo dzīvi,» pauž Īslīces vidusskolas ekonomikas skolotāja Rita Straumīte.

Piektdien labākie mūsu novadu skolēnu mācību uzņēmumi būs Bauska autoostā. Audzēkņiem tas ir kārtējais pieredzes pasākums, bet pircējiem – iespēja iegādāties oriģinālu un interesantu Ziemassvētku dāvanu tiem, kas meklē kaut ko atšķirīgu no lielveikalu piedāvājumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

kolēģe

Joprojām apbrīnoju Straumītes enerģiju un uzņēmību. Skolēni pie viņas iet arī brīvlaikos un cīīgi strādā. Un meitenes godam pelnījušas titulu!

pirms mēneša, 2017.12.13 12:52

Vita

Re kā Īslīce izgriež pogas pat Bauskas ģimnāzijai! Malači, Īslīces bērni un skolotāja!

pirms mēneša, 2017.12.13 17:45

mamma

Lūk vislabākais rādītājs skolotāja ieguldītajam darbam - skolēnu sasniegumi! Ļoti cienījamā skolotāja Rita Straumīte godprātīgi, cītīgi, nenogurstoši strādā ar skolēniem un jau no 1.klases viņas audzēkņi gūst panākumus Latvijas mērogā!

pirms mēneša, 2017.12.14 13:19

Īslīces vsk apsolvente

Malaces meitenes. Vislielākais nopelns skolotājai Ritai Straumītei. Tāda apņēmība ar kādu strādā šī skolotāja ir retums. Ne vienu vien reizi ar šīs skolotājas palīdzību Īslīces skolas bērni ir guvuši panākumus.

pirms mēneša, 2017.12.14 15:31

.

tiesham prieks ka ir patiesiba redzams ka skolotajs ir stradajis, intresanti vai sanems ari goda skolotaja titulu?

pirms mēneša, 2017.12.14 15:42

Absolvente

Visu cieņu Īslīcei un sk. Ritai, bet kā ar gramatikas zināšanām ir Tev, "aPsolvente"?

pirms 26 dienām, 2017.12.26 18:47

Vietējās ziņas