Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas Centrālā bibliotēka sadarbosies ar Rundāles novadu

Bauskas Centrālā bibliotēka arī šogad sniegs virkni pakalpojumu Rundāles novada bibliotēkām, portālu informēja Bauskas Centrālās bibliotēkas (CB) direktore Baiba Tormane.

Bauskas novada domes apvienotajā komiteju sēdē 23. janvārī skatīs sagatavoto līguma projektu par abu pašvaldību sadarbību. Līgums, kas būs spēkā līdz gada beigām, paredz nodrošināt Bauskas CB kā reģiona galvenās bibliotēkas daļēju funkciju veikšanu un finansēšanu Rundāles novada pašvaldības bibliotēkās.

B. Tormane paskaidroja, ka Rundāles novadā Bauskas CB sniegs daļu no tiem pakalpojumiem, kas bija iepriekš. Tie galvenokārt būs saistīti ar kopkataloga izveidi. Līdzīgi līgumi ar Iecavas un Vecumnieku novada pašvaldībām Bauskas CB noslēgti pērnā gada decembrī. Šādu praksi Bauskas CB reģiona bibliotēkās īsteno jau vairākus gadus.

Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko informē, ka apvienotajā komiteju sēdē plānots skatīt arī Bauskas un Rundāles novada līgumu par sadarbību profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu īstenošanā. Šāda abu pašvaldību sadarbība pastāvējusi arī agrāk.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas