Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas dejotāji dodas uz Gruziju 2

Tautas deju ansambļa «Jandāls» dalībnieki 24. maijā izlido uz Gruziju. Kolektīvs dodas koncerttūrē uz Bauskas novada sadraudzības pilsētu Hašuri.

Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe informē, ka baušķenieki piedalīsies Hašuri pilsētas svētkos, kas tiks svinēti 25. un 26. maijā. Uz Gruziju lidos tikai 25 deju kolektīva dalībnieki un vadītājas. Pašvaldība šīs koncerttūres ceļa izdevumiem atvēlējusi 5850 eiro. Par šo naudu apmaksātas lidojuma biļetes, kā arī dejotāju nogādāšana uz Viļņas lidostu un atpakaļ. Gruzijā visus izdevumus dejotājiem sedz Hašuri pašvaldība.

Deju kolektīva vadītāja Tamāra Ļisovcova portālam pastāstīja, ka koncerttūrei visi gatavojas ļoti nopietni. Gruzijā paredzētas divas uzstāšanās. Ir sagatavotas sešas dejas, kolektīvs līdzi ņem divus tērpu komplektus. Kaukāza valsts iedzīvotājus mūsu jaunieši priecēs ar populāro, Latvijas publikā iecienīto deju «Man deviņi bāleliņi». Solo tajā izpildīs Santa Bernāte un Roberts Briedis. Vēl uz Gruziju tiek vesta Justa Celma jaunrades deja «Rakstu raksti». To baušķenieki iestudējuši speciāli šim braucienam. Izpildītas tiks arī vairākas kompozīcijas no pērnvasar Mežaparka estrādē rādītā deju lieluzveduma «Lec, saulīte!».

«Esam patīkamu gaidu pārņemti. Šis mūsu kolektīvam būs pirmais tik tāls koncertbrauciens. Jaunieši ir pozitīvu emociju pilni, tostarp arī no iespējas baudīt tik eksotisku zemi kā Gruzija,» gaidāmos iespaidus atklāj T. Ļisovcova. Vadītāja piebilst, ka Hašuri iecerēts tikties ar vietējo deju kolektīvu, lai aicinātu to ciemos uz Bausku, uz «Jandāla» 55 gadu jubilejas koncertu, kas paredzēts nākamā gada aprīlī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Oi!

Tur būs jautri! :D
A ko caur Viļņu? Rijīgās AirBaltic cenas?

pirms 4 gadiem, 2015.05.23 10:55

Opā!

Ies, ies jautri ar šo jautro un foršo kolektīvu. Jandāls labākais!!! :)

pirms 4 gadiem, 2015.05.23 19:45

Vietējās ziņas