Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas deputātiem paredzama gara darbdiena

Bauskas novada domes 24. aprīļa sēdē deputātiem jāizskata vairāk nekā 80 dažādi lēmumu projekti, portālu informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko.

Deputāti lems par pašvaldības apbalvojumu «Godaraksts» piešķiršanu Vecsaules pamatskolas tehniskajam darbiniekam Andrim Štālam. Viņu uzteic par aktīvu darbību Vecsaules pagasta kultūras dzīves pilnveidošanā un ieguldījumu estētiskās vides radīšanā. Savukārt Zviedrijas pilsonim Janam Ulfbergam Godarakstu vēlas piešķirt par lielu ieguldījumu un atbalstu Latvijas Sarkanā Krusta Bauskas komitejas darbā.

Deputātiem būs jālemj par finansējuma piešķiršanu XI Kantrimūzikas festivālam Bauskā. Sēdē jāapstiprina līgums ar Iecavas novada pašvaldību par sadarbību tūrisma informācijas jomā. Līgums noslēgts uz diviem gadiem.

Vecsaules pagasta Ozolaines pamatskola vēlas izstrādāt 5. – 9. klašu ēkas apkures sistēmas renovācijas tehnisko projektu. Šim darbam no pašvaldības budžeta nepieciešami 1400 eiro. Savukārt Mežotnes internātvidusskolai nepieciešami papildu 26 tūkstoši eiro apkures izdevumu segšanai.

Pansionāta «Derpele» Īslīces sociālā aprūpes centra ēkai vajadzīgs ārējās sienas remonts. Šiem darbiem pašvaldība iecerējusi atvēlēt 3175 eiro. Bauskas sociālais dienests vēlas rekonstruēt ēku Rūpniecības ielā 7 un izveidot te higiēnas centru. No pašvaldības budžeta nepieciešami 8349 eiro higiēnas centra būvprojekta izstrādāšanai.

Brunavas pagastā iecerēts turpināt Grenctāles kultūras nama remontu. Mazajā zālē nepieciešams nomainīt elektroinstalāciju, kā arī montēt iekaramos griestus. Par darbu veikšanu paredzēts slēgt 12 tūkstošus eiro vērtu līgumu ar SIA «Kvēle».

Domes sēdes darba kārtībā iekļauti lēmumu projekti par ūdenssaimniecību rekonstrukciju Dāviņu pagastā un Brunavas pagasta Grenctālē. Deputātiem jāizskata būs Kraujas ielas Bauskā posma rekonstrukcijas projekts. Sēdes darba kārtībā ir arī daudzi ar īpašuma tiesībām saistīti jautājumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas