Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas domē atkal jauna štata vieta 20

Pārvarot sākotnējo noliegumu, finanšu komitejas sēdē deputāti tomēr atbalstīja ieceri juridiskajā nodaļā, kā arī attīstības un plānošanas nodaļā izveidot jaunas amata vietas. Turpmāk Bauskas novada domē strādās divi iepirkuma speciālisti, papildu darbinieks būs arī attīstības un plānošanas nodaļā. Viskategoriskāk pret iecerēto štatu palielināšanu izteicās deputāts Juris Landorfs. Savukārt deputāte Vera Purmale vēlējās zināt, vai tiks mazinātas štata vietas pārvaldēs, ja ar projektu dokumentiem turpmāk strādās speciālisti novada domē. Deputāts un attīstības un plānošanas nodaļas galvenais speciālists Jānis Feldmanis skaidroja, ka pašlaik dažādās stadijās novadā tiek īstenoti 68 projekti. Ar tiem strādā četri speciālisti, ieskaitot nodaļas vadītāju. Iepirkumu veikšana ir viena speciālista, Andra Rāceņa, pamatdarbs. Viņam palīdz saimnieciskās nodaļas vadītājs Jānis Kalinka, kuram tādējādi paliek novārtā daudzi tiešie pienākumi.  «Ja vēlamies veicināt novada attīstību, tad mums ir nepieciešami papildu speciālisti,» apgalvoja J. Feldmanis. Viņš arī paskaidroja, ka pavisam drīz jāsāk īstenot vairākus liela apjoma projektus, piemēram, ūdensapgādes rekonstrukcija Bauskā, jaunais transporta kustības projekts Mūsas kreisajā krastā. Arī te administrācijas speciālistiem jāveic ļoti daudz darba. Viņam piekrita novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips. Palielinot kapacitāti, novadam būs lielākas izredzes apgūt iespējamo Eiropas Savienības līdzfinansējumu. Arī izpilddirektore Dagnija Ludrika pamatoja papildu darbinieku nepieciešamību. Tādējādi komitejas sēdē deputāti nolēma papildināt administrācijas amatu sarakstu ar vecākā speciālista attīstības un plānošanas nodaļā, iepirkuma speciālista juridiskajā nodaļā un vecākā grāmatveža amata vietām. Šiem speciālistiem noteikta 720 latu liela mēnešalga. Galīgais lēmums par štatu palielināšanu vēl jāpieņem novada domes sēdē 26. augustā.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

jaaa

uz ko te cerat juus naivie ? ?? taas lietas jau sen nolemtas un zinaamas... ja esat radinieki tai blicei, tad protams varat rakstiit jaukus komentaarus, ja nee, tad nesapnjojiet dienas laikaa! neatceros, kad kaut kas buutu mainiijies no resno puses... kaa brieda, taa turpina briest un uzdziivot uz citu reekjina...

pirms 8 gadiem, 2010.08.24 20:39

zinu

Aizbrauciet uz Vecumniekiem un paskatieties, cik tur pārvaldēs strādā cilvēki. 2 -3 tikai.
Bauska jau uztaisīja tādu modeli, kurā cilvēku resursi nemaz nesamazinājās. Vajag aizbraukt un pamācīties, kā jāstrādā un jāveido pārvaldes aparāts.

pirms 8 gadiem, 2010.08.23 11:08

ZINU

Miilie laudis!
Kamēr MĀKULĒNS UN LUDRIKA sēdēs uz lielākajām algām, tikmēr augs štati un viņu algas. Viņi raduši strādāt rajona padomē, kur naudas bija ka ļurkšķ, tagad nevar saprast kā vēl sev piepelnīt. Trakākais, ka abi ķildnieki salīkuši mieru un tagad jau uz vienu roku grābj no novada! Paskatieties un salīdziniet algas kādas ir viņiem un kādas, piemēram, bāriņtiesu locekļiem, bilbliotekāriem, kas strādā dien dienā!

pirms 8 gadiem, 2010.08.23 07:15

Deputātiem

Nu protams, ka nezin kādi pienākumi un kāds darba apjoms ir pārvalžu darbiniekiem. Ja vēl pārvaldei ir laimējies ar pārvaldnieku, kurš māk organizēt darbus, tad vis ir nedaudz OK. Bet ja pārvaldnieks pats ir haotisks, tad bardaks ir arī pārvaldē. Vēlreiz priekšlikums! Noorganizējiet vienu kopsapulci kopā ar pārvalžu darbiniekiem. Vai arī baidaties?

pirms 8 gadiem, 2010.08.22 12:38

Verai

Cienījamā Veras kundze, ar ko tad Jums tā ir ieriebusi Jūsu protežē J.Lauva no Īslīces pārvaldes, ja jau vēlaties lai viņa tiktu atlaista??? Izņemot Īslīci un Gailīšus (kur plānošanas speciālists strādā tikai pāris dienas nedēļā) citās pagastu pārvaldēs projektus raksta pilnīgi uz savu iniciatīvu esošie darbinieki BEZ, BEZ, BEZ PAPILDUS SAMAKSAS!!!!! Tā ka vispirms vajadzētu painteresēties kas un ko dara pārvaldēs un tad runāt absolūtas muļķības, jo tagad sanāk ka Jūs pat neziniet kas notiek Jūsu novadā. Rodas jautājums kāpēc uz Jums vispār tiek tērēta nodokļu maksātāju naudu?????

pirms 8 gadiem, 2010.08.22 07:10

Ince

Kāpēc virsrakstā ir pieminēta tikai viena štata vieta, ja tekstā to ir vesels lērums?

pirms 8 gadiem, 2010.08.21 18:47

Ha

kā man besī šitie otra makā līdēji, tas redz slikts, tas pabalstu nodzer, tas neko nemāk... nez ko ta pats neko citu, ka anonimi bļaustīties forumā nemāki Kas liedz - piesakies konkursam, parādi savas prasmes un pievienojies pats šai " liekēžu" kompānijai, bet laikam ka bļāvējiem vairāk par pamatskolu un deju kursiem nekā nav ko piedāvāt. Tīriet zobus un mācieties angļu valodu, baurīši!:)!

pirms 8 gadiem, 2010.08.21 13:53

V; Ko jūs tur ņematies ap algu fondu. Vispirms derētu pakontrolēt sociālo pabalstu izmaksu lietderību. Piemēram B.... pagasta pārvalde, regulāri izmaksā pabalstus vieniem un tiem pašiem un regulāri vieni un tie paši pēc pabalstu izmaksas nodzeras. Arī mazu bērnu māmiņas tik kursē uz dagvielas tanku pēc aliņiem. To zin visi, bet nez kāpēc netiek šie pabalsti nogriezti. Un tā droši vien ir katrā pārvaldē. Tūliņ 1.septembris, vai labāk šos līdzekļus nepārskaitīt skolām, bērnudārziem šo bērniņu ēdināšanai, mācību piederumiem.

pirms 8 gadiem, 2010.08.21 12:08

balsotājs

murgs novadus veidoja lai samazinātu štatus nu baigos batonus mums sabāza ausīs viss ir otrādi un es par viņiem vēl balsoju būtu zinājis ka tur domē tādi blēži neparko nebūtu balsojis

pirms 8 gadiem, 2010.08.21 10:31

***

Gan jau atkal pieņems kādu gudrīti ne no mūsu rajona!

pirms 8 gadiem, 2010.08.21 10:19

V

Mīļie ļaudis,vai tad jūs nezināt,ka birokrātija pati sevi ražo un vairojas kā žurkas.Pieņemot kārtējo ierēdni, pamatsastāvam būs vairāk laika gudrot ko vēl paplašināt,kādu štatiņu uzbliezt. Pareizi būtu,ja Veipam&Co kopējo algu lielumu nepalielina,bet jaunos ieliktenīšus barotu no kopējā algu fonda.Tad gan tiktu galā,jo kabata liktu padomāt un strādāt!

pirms 8 gadiem, 2010.08.21 09:51

beidziet

Beidziet satraukties. Lai tak palielina tās štata vietas domē - būs darba vietas kādam . Pagastos tāpat neviens neko nedara, vismaz Mežotnes pagasta pārvaldnieks neko nezin kas notiek pagastā. Bērzu skola tak tiek izlaupīta,a pārvaldnieks avīzei teica ka izvedīs tikai mācību materiālus. Bet ved tak prom pat puķes, ko tās arī nepeiciešamas mācību procesam.

pirms 8 gadiem, 2010.08.20 19:51

Verai Purmalei

Vai Jums, žagatai, nebūtu laiks tomēr stūrēt pensijā. Nu tik stulbu domāšanu jau gan retais izceļas. Kāpēc jāsamazina štata vietas pārvaldēs un jāņem administrācijā jauni darbinieki. Vai šī būtu tā Ludrikas kundzes un Tarvida parvalžu tīrīšanas akcija, vai arī tiešām darba vietas vajag atkal saviem cilvēkiem. Un Rācenis un Ieviņa tur tup un nako nespēj izdarīt, tad ir jautājums, kā tad speciālistu atlases konkuros šie lautiņi tika izvirzīti? Vai tad nebija prasība: pieredze iepirkumu procedūru veikšanā utt.. Kur tad ir šī pieredze un profesionalitāte?

pirms 8 gadiem, 2010.08.20 19:30

Nav

Nekas jau jauns tas nav, tāpat netiks galā, jo reāli neviens tur nestrādā, tikai bazūnē, dzer kafiju un gudri flirtē. Labskanīgi amati un aldziņas- tā neko, Nu Ilzīte zirgā gavilē- bus uz ka jāt un punus krāt.

pirms 8 gadiem, 2010.08.20 18:54

Ka tikai atkal Grigorjeva kādu savu radu neiefīrē!!!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.08.20 18:47

suns

taisnība HM, tas aparāts ir uzblīdis līdz bessaturam.stulbajam Rācenim vēl izpalīgu savajadzējies. laikam būs jātaisa kāds pasākums, lai vestu Veipu un Ludriķi pie prāta paliekām. ko Jūs novada ļaudis domājiet par šo lietu.

pirms 8 gadiem, 2010.08.20 17:25

anita

nav iebildumu, lai tik strādā ..! Gaidīsim rezultātus:) Veiksmi domei

pirms 8 gadiem, 2010.08.20 16:03

Kovārnis

Tad jau labi, jāiet pieteikties, varbūt nevajadzēs uz Rīgu katru dienu skraidīt. Ceru, ka šitā alga ir pēc nodokļu nomksas!

pirms 8 gadiem, 2010.08.20 15:24

HM

Vai tik nebūs jāizsludina konkurss uz piebūves celšanu novada domes ēkai???

pirms 8 gadiem, 2010.08.20 15:21

Vietējās ziņas