Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas domē maina komisiju sastāvu 18

 Bauskas novada domes 30. janvāra sēdē deputāti nobalsoja par divu komisiju sastāva maiņu. Citas personas turpmāk strādās iepirkumu, kā arī administratīvajā komisijā.

Deputāti atbalstīja administratīvās komisijas locekļa Armanda Staļūna lūgumu atbrīvot viņu no komisijas locekļa amata pienākumu pildīšanas. Viņa vietā komisijā strādās bijušais policists Edgars Zvilna.

 Ņemot vērā šīs pārmaiņas Bauskas novada administratīvajā komisijā turpmāk darbosies Evita Grigorjeva, novada administrācijas juridiskās nodaļas juriste, viņa būs komisijas priekšsēdētāja. Viņas vietniece būs SIA «Īslīces ūdens» juriskonsulte Kristīne Rigaste-Čapa. Komisijā strādās arī Helvija Greiere no Bauskas novada bāriņtiesas, Edgars Zvilna no Valsts policijas, kā arī sociālā darbiniece Aleta Ozoliņa.

Sastāvs mainīts arī iepirkuma komisijā. No amata pienākumu pildīšanas atbrīvoti administrācijas darbinieki Diāna Indriksone un Mārtiņš Vilciņš, kā arī novada domes deputāts Mārtiņš Ruža. Viņu vietā iepirkumu komisijā ievēlētas novada administrācijas iepirkumu nodaļas speciālistes Inese Zeltiņa, Inga Abu-Dema un Ieva Tarvida.

Komisijas priekšsēdētāja pienākumus, tāpat kā līdz šim, pildīs iepirkumu nodaļas vadītājs Andris Rācenis. Vēl komisijā strādās Sarmīte Oļehnoviča, ekonomikas un finanšu nodaļas vadītājas vietniece, un izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka.

 «Bauskas Dzīvei» Mārtiņš Ruža paskaidroja, ka no darba iepirkumu komisijā atteicies, jo vēlējies depolitizēt šīs komisijas sastāvu.
Pērn jūnijā, kad tika mainīts iepirkumu komisijas sastāvs, no darba tajā atbrīvoja «Vienotības» saraksta deputātu Uldi Kolužu, viņa vietā apstiprinot Latvijas Zaļās partijas deputātu Mārtiņu Ružu. 2013. gada 25. jūnija sēdē U. Kolužs pauda neizprati, kādēļ tieši viņš no komisijas sastāva svītrots.

Novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks toreiz skaidroja, ka ir vēlme iepirkuma komisijā vairāk iesaistīt administrācijas darbiniekus un vienlaikus to arī depolitizēt. Tādēļ divu deputātu – U. Koluža un iepriekšējā sastāvā esošā Gintauta Tarvida – vietā tagad būšot tikai viens – Mārtiņš Ruža. M. Ružas izvēli R. Ābelnieks skaidroja kā politisku lēmumu.

 Deputāts Aleksandrs Novickis toreiz pieprasīja ievērot konsekvenci – ja no darba komisijā atbrīvo uzņēmēju U. Kolužu, tad tajā nedrīkst ļaut darboties deputātam, uzņēmējam Mārtiņam Ružam.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

visus patriekt !

Par dārzniekiem pārtapušie āži un kazas savstarpēji badās. Jampampiņu bars !

pirms 4 gadiem, 2014.02.01 12:56

kraa

nez ko Zvilna tur dariis..pieturees sievai sominju.. rads rada galaa.alkatiigie divkossi.

pirms 4 gadiem, 2014.02.01 15:23

Pircējs

Tarvidu Ievu jau gan nevajadzēja, nav tā labi. Vispārs no iepirkumu nodaļas vajadzēja tikai vienu darbinieku, tā sanāk ka paši vērtē, paši sastāda līgumus un tā rezultātā Bauskas novada iepirkumos vinnē pārsvarā viens uzņēmējs.

pirms 4 gadiem, 2014.02.02 10:34

????

Vai pirms izvirza darbam tik noptietnā komisijā, kā iepirkumu komisija, nevajadzētu tomēr papētīt darbinieka parādu saisību apmēru. Kā nekā korumpētības risks ir liels.

pirms 4 gadiem, 2014.02.02 16:46

suns

es ari gribu tikt taja`komisija`,bet nav blata.

pirms 4 gadiem, 2014.02.01 15:47

ieteikums

Var iztikt arī bez blata, bet tad ir jānodemonstrē absolūts prāta trūkums. Tas nozīmē, ka pretendentam ir jābūt vai vismaz jāizliekas par tādu cilvēku, kurš neko nejēdz ne no iepirkumu organizēšanas, ne arī no iesniegto pieteikumu adekvātas izvērtēšanas. Pie šādiem secinājumiem esmu nonācis ilgstoši strādājot ar pašvaldību izsludinātajiem iepirkumiem.

pirms 4 gadiem, 2014.02.01 16:00

Zigis1

Galvenais lai Rācenis paliek.Savādāk neviens nesapratīs no kurienes nauda paliek pāri.

pirms 4 gadiem, 2014.02.01 16:04

:)

Raiti, tu ar saviem politiskajiem lēmumiem sen jau esi iebraucis auzās :)

pirms 4 gadiem, 2014.02.01 18:12

biete

ružiņam tads rūpju pilns skats , ko tas deputāta amats prasa agrāk bija tads jautrāks

pirms 4 gadiem, 2014.02.02 18:11

darba laiks

"Ekonomikas un finanšu nodaļas vadītājas vietniece un izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka". ??????
Vai vienā darba laikā???Ir gan spējas!

pirms 4 gadiem, 2014.02.01 21:55

Deputāts Aleksandrs Novickis ir laikam vienīgais deputāts,kurš aizstāv tautas intereses. Saša tā tik turpināt.

pirms 4 gadiem, 2014.02.01 22:17

Zemene

Profesionāls un pat ar sevi neapmierināts kašķis tas Novickis

pirms 4 gadiem, 2014.02.02 09:58

Sarmīte

Visam ir savas robežas, ja palasa komentārus, tad pārējie viņa "cīņu biedri", tikai pirms vēlēšanām aizstāv, pēc tam 4 gadus dzīvo eiforijā, un nemīl tos , kas mēģina lauzt šo iesūnojušo tradīciju, mētādamies ar aizvainojumiem, slēpjoties zem segvārdiem, nožēlojami, Zemene!!! Vismaz neslēptos, tad zinātu par ko nebalsot pēc pāris gadiņiem. Dūša ir par mazu????

pirms 4 gadiem, 2014.02.02 10:40

Zemene

neslēpjos,esmu apmierinātā administrācijas pirtslietu klubiņa fane!

pirms 4 gadiem, 2014.02.02 10:53

Nu nu

Ceru ka tiešām Aleksandrs aizstāv savas tautas intereses ....
Tomēr vērojot to naidpilno attieksmi, lai jau būtu... ko gan viņš ir izdarījis tautas labā un cik godīgs bijis līdz šim...rodas jautājums , kura intereses tiek aizstāvētas tik aktīvi ar tādu degsmi...

pirms 4 gadiem, 2014.02.02 16:41

Zemenei

Kas ir administrācijas pirtslietu klubiņš? Es arī varbūt gribu iestāties!

pirms 4 gadiem, 2014.02.02 16:48

Zemene

Nožēlojami , Sarmīte,ka lai zinu, kura no 1000 Sarmītem Tu esi.. parādi savu lielo duusu un uzraksti savu uzvārdu un īsto vārdiņu..

pirms 4 gadiem, 2014.02.02 17:29

Jurka

NU gan sasmejos, lasot šo ziņu! Krilovam ir tāda fabula "Kvartets" - par bezbēdīgo mērkaķi, ēzeli, āzi un līkķepaino lāci, kuri gribēja spēlēt mūziku. Lai labāk izdotos, tie visu laiku pārsēdās. (Sk. www.stihi-rus.ru/1)...Mūsējie līdzīgi - ar dibenu meklē krēslu, bet tas vien jau neko nemaina, ja darbībai nav satura un jēgas.

pirms 4 gadiem, 2014.02.06 09:01

Vietējās ziņas