Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas festivālam meklē jaunās kantrizvaigznes

Bauskas Kantrifestivālā, kas notiks 8. un 9. jūlijā, parādījušies pirmie jaunumi, kas šo pasākumu padarīs interesantāku un atšķirīgāku no iepriekšējiem – organizatori informē par draugiem.lv skatuvi, kur uzstāsies jaunie mākslinieki.

Pasākuma rīkotāji cer uz lielu jauno grupu atsaucību. Savukārt šīs mūzikas cienītāji jau laikus var sākt pievērst uzmanību Bauskas Kantrifestivāla lapai portālā draugiem.lv, jo jauno grupu izvēlē liela nozīme būs līdzjutēju balsojumam.

Visi interesenti var iesniegt savu grupas pieteikumu portālā draugiem.lv, Bauskas Kantrifestivāla lapā. Jānosūta īss apraksts par grupu, grupas sociālās lapas, trīs labas kvalitātes grupas bildes, kā arī grupas mājas vai studijas video ar kādu populāra kantrimākslinieka kaverversiju. Pieteikumus organizatori pieņems līdz 30. aprīlim, bet 9. maijā paziņos desmit veiksmīgākās grupas. Tā informē Vivita Leismane, sabiedrisko attiecību un mediju menedžere.

No desmit grupām uz nākamo kārtu kvalificēsies piecas. Sniegumu vērtēs Kantrifestivāla organizatori, draugiem.lv žūrija, kā arī draugiem.lv lietotāji, balsojot par savu favorītu Bauskas Kantrifestivāla sociālā portāla lapā. Savukārt 6. jūnijā paziņos tās trīs grupas, kas uzstāsies 18. Bauskas Kantrifestivālā uz draugiem.lv skatuves.

Jauno grupu lielākais ieguvums būs ne tikai popularitāte konkursa laikā un saņemtie vērtējumi no žūrijas. Draugiem.lv piedāvā mūzikas grupām reklāmu savā portālā. Pirmās vietas ieguvēji varēs izmantot reklāmu par 1500 eiro, otrā vieta par tūkstoš eiro, savukārt trešie – par pieciem simtiem eiro. Tā būs iespēja no gandrīz nevienam nezināmas Latvijas grupas kļūt par gana populāriem mūziķiem.

V. Leismane akcentēja, ka var pieteikties arī Igaunijas un Lietuvas jaunās grupas, ja šo valstu jauniešiem ir vēlme šādi sevi parādīt. Plašāka informācija atrodama mājaslapā countrybauska.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas