Bauskas florbolistiem piektais zaudējums pēc kārtas 5

Piekto neveiksmi pēc kārtas ELVI florbola līgā piedzīvojusi komanda "Bauska", kas piektdienas, 12. oktobra, vakarā izbraukuma spēlē Stalbē ar rezultātu 5:8 piekāpās "Pārgaujas" florbolistiem, ziņo portāls floorball.lv.

Mājiniece "Pārgauja" četrās spēlēs bija piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, kamēr "Bauska" varēja palepoties ar tikai vienu uzvaru piecos mačos. Cīņu ievērojami labāk sāka laukuma saimnieki, kuri jau pirmā perioda laikā pēc Oskara Baloža raidījuma no spēles un Edgara Puriņa realizētā soda metiena izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrās trešdaļas laikā stalbieši guva vēl četrus bezatbildes vārtus, izvirzoties vadībā 6:0. Baušķenieki pēdējā periodā guva piecus vārtus, bet "Pārgauja" arī nepalika atbildi parādā, iemetot vēl divus golus un svinot ceturto uzvaru piecās spēles – 8:5. Bauskas komandai tas bija jau piektais zaudējums pēc kārtas.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Mārtiņš Rajeckis, kura kontā divi vārtu guvumi. Rezultatīvāki par viņu bija trīs komandas biedri – pa trim punktiem guva Oskars Balodis, Edgars Puriņš un Gvido Lauga. Par labāko starp baušķeniekiem tika atzīts Pēteris Zeltiņš. Viņam un Aivim Barkovskim pa 2 (1+1) punktiem. "Pārgaujai" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 12 punktu un jau 4.vieta, bet "Bauskai" joprojām tikai trīs punkti un priekšpēdējā pozīcija.

Komentāri 5

Deputātiem

Iespējams ka Vai mums Bauskā vajaga 2 florbola komandas,kuras pārsvarā zaudē? Varbūt tomēr no 2 komandām izveidot vienu stipru komandu,lai nebūtu kauns,ka vienmēr pēdējie augstākajā līgā? Ieekonomētu Bauskas novada naudu,jo tagad liekas,ka Sporta centrs ,,Mēmele,, izšķērdē naudu neliederīgi.

pirms mēneša, 2018.10.13 20:58

bezkauņa

Ja abām komandām būs tikai zaudējumi,nāksies izveidot trešo - ej nu zini,varbūt tieši tā sāks vinnēt.

pirms mēneša, 2018.10.14 17:33