Bauskas futbolistiem līdz uzvarai atkal pietrūkst 6

Latvijas 2. futbola līgas Kurzemes/Zemgales zonā kārtējo spēli aizvadījusi «Bauskas BJSS/SC Mēmele» vienība. Mačā pret «K.F.»  atkal izcīnīts neizšķirts 3:3.

Kā jau esam rakstījuši, futbolistiem šogad galvenais mērķis ir izcīnīt pirmo uzvaru. Pret «K.F.» vienību Grobiņā klubs ieradās nedaudz mainītā sastāvā un skaidru vēlmi cīnīties par uzvaru. Vārtos šoreiz stāvēja Ričards Rapševičs, un treneris Nauris Smaļķis spēli vēroja no laukuma malas.

Pirmajā puslaikā divus vārtus guva iecavnieks Raimonds Ivenkovs, izvirzot vienību vadībā ar 2:0. Tomēr jau 40. minūtē mājinieki vienus vārtus atspēlēja, bet otrajā puslaikā spēja pārņemt vadību – 3:2. Tiesa, jau 68. minūtē viņus sarūgtināja Raivis Miļūns, panākot neizšķirtu 3:3. Diemžēl turpinājumā vēl vienus vārtus gūt neizdevās, un baušķeniekiem šosezon jau otrais neizšķirts.

Jāatzīmē, ka atlikušajās sezonas spēlēs mūsu klubs savās mājās uzņems turnīra tabulas līderus, tāpēc mājas spēlēs gūt uzvaru diez vai izdosies. Toties divas spēles viesos būs pret ne tik spēcīgiem klubiem, un tur plāns varētu izdoties. Atliek līdz vasaras otrajai pusei izveidot saliedētu vienību.

Nākamā spēle mājās būs 3. jūlijā, kad uzņems pašreizējo turnīra tabulas otrās vietas īpašnieci «Saldus SS/Brocēnu NBJSS».

Komentāri 6

hi hi hi

Mūsējais, izrādās, ir pirmais treneris,kas spēli vēro no laukuma malas ! Visu pārējo komandu treneri spēles laikā aktīvi rosās pa laukumu. Tas tā futbola spēli,iespējams, pirmo reizi redzējušā raksta autora skatījumā.

!

Kam šitais amatieru sports interesē? Man nē. Krievijā iet čempionāts, to labāk skatieties.

pirms gada, 2018.06.21 08:26