Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas gleznotāji iekārto izstādi Bārbelē

Vecumnieku novada Bārbeles pagasta bibliotēkā Bauskas gleznošanas studijas dalībnieces 10. janvārī iekārtoja un atvēra izstādi, ko varēs aplūkot līdz februāra sākumam.

Bauskas mākslas salona «Meistars Gothards» studijas un Bārbeles pagasta bibliotēkas sadarbība sākās 2011. gadā, kad bibliotēkas vadītāja Brigita Krauze māksliniekus uzaicināja piedalīties tradicionālo Dzejas dienu plenērā Bārbeles pagasta «Sutrās».

Jaunā izstāde, kurā eksponēti plenērā veidotie darbi un citas kompozīcijas, izraisīja bārbeliešu interesi. To apmeklēja «Sutru» saimniece Maija Sutra, dzejnieces Brigita Kārkliņa, Sarmīte Gausiņa-Elksne, kā arī citi vietējās inteliģences pārstāvji. Ar Bauskas amatiermāksliniecēm Līgu Valneri, Daili Feldmani, Gitu Sondori un Ingrīdu Liepu publikai izveidojās sirsnīgas, ieinteresētas attiecības. Apmeklētāji ļoti daudz jautāja par Bauskas sieviešu vaļasprieku un stāstīja par saviem hobijiem.

Maijas Sutras īpašas uzmanības lokā nokļuva Līgas Valneres gleznotā «Sutru» ainava un Dailes Feldmanes pastelis, kurā atainots Sutru ģimenes kaķis piramīdā. Šo objektu pakalnā netālu no mājām Maijas Sutras dēli ir uzbūvējuši enerģētiski piesātinātā vietā. Bārbeles pagasta «Sutras» ir tūristu iecienīts objekts.

Bibliotēkas vadītāja māksliniecēm pasniedza ziedus un pateicās par radošo sadarbību, kas noteikti turpināsies.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas