Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas iedzīvotāji aicināti pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām 2

Bauskas novada iedzīvotāji, kuri vēlas atmest smēķēšanu, aicināti pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā, portālu informēja Veselības ministrijas (VM) pārstāve Undīne Šulca.

Nodarbības būs bez maksas un notiks no 3. līdz 24.septembrim Bauskas novada domes 2.stāva zālē. Pirmā - informatīvā - smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks 3. septembrī no plkst.18. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Laumu Tisu, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās sešas atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, pirmdienās.

Uz nodarbībām ministrija aicina ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Bauskas vai Bauskai tuvējo apkaimju iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.

"Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma," pauda Šulca.

Pieteikties var, izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Bauskas grupa”. Jautājumu gadījumā aicina sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru - 26180109.

Viņa paskaidroja, ka šis pilotprojekts smēķēšanas atmešanai norisinās VM Eiropas Sociālā fonda projektā "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi". Pilotprojektu realizē Atkarības speciālistu apvienība.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Nesmekesu.lv

Pieteikties var caur mājas lapu www.nesmekesu.lv

pirms 10 mēnešiem, 2018.08.24 13:22

Vietējās ziņas