Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas jaunieši noorganizē labdarības koncertu 2

Pagājušās nedēļas nogalē Bauskas Tautas namā labdarības akcijas «Vairo sirds siltumu» ietvaros notika pateicības koncerts, kurā uzstājās Nikolajs Puzikovs, Anna Driba, Evija Sloka, Sabīne Berezina, Jānis Bukšs un citi. Koncertu organizēja Bauskas Vienotības jaunieši sadarbībā ar Sociālo dienestu. Ieeja bija par ziedojumiem, kas paredzēti palīdzībai trūcīgajām ģimenēm. Koncerta laikā tika saziedoti nepilni 63 lati, taču cilvēki nākdami uz koncertu atnesa arī citas noderīgas lietas - ievārījumus, higiēnas preces, pārtiku un citas lietas, stāsta viens no labdarības akcijas organizatoriem Artūrs Praškilēvics. Skatīt un klausīt koncertu bija atnākuši pārsvarā vidējās paaudzes cilvēki, taču zālē varēja manīt arī jauniešus, norāda A. Praškilēvics.  Akcijas ietvaros ir izveidoti četri ziedojuma punkti: Bauskas 1. vidusskolā, Bauskas 2. vidusskolā, Bauskas novada Domē un Bauskas Centrālajā bibliotēkā. Bauskas Centrālās bibliotēkas bibliotēkāre Elita Dūmiņa stāsta, ka gan paši bibliotēkas darbinieki, gan blakus esošā muzeja darbinieki ir nesuši ziedojumus. Lasītājus arī iepazīstina ar ziedojuma punkta mērķi un bieži nākamajā apmeklējuma reizē lasītājs atnesot ziedojumu. Pārsvarā ziedojumus nesot, jaunieši un vidēja vecuma cilvēki, atklāj E. Dūmiņa. Arī Bauskas 2. vidusskolas skolēni ziedo labdarībai. Direktores vietniece audzināšanas un ārpusklases darbā Natālija Matulēviča stāsta, ka skola ir aktīvi iesaistījusies gan šajā, gan citās labdarības akcijās. Nesen tika nodotas saziedotās 75 pakas akcijai "Paēdušai Latvijai". Artūrs Praškilēvics norāda, ka iedzīvotāju atsaucība esot diezgan liela. Līdz šim visražīgākais ziedošanas punkts ir Bauskas Centrālajā bibliotēkā. Akcijas "Vairo sirds siltumu "organizatori aicina iedzīvotājus izmantot iespēju palīdzēt. Vēl līdz 20. decembrim ir iespēja ziedot pārtikas produktus, kas ātri nebojājas, kā arī higiēnas preces. Ziedojumi tiks nodoti maznodrošinātajām ģimenēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

paldies -SD- saziedotais ļoti daudz jau ir nodots ģimenēm,pirmdien tiks nogādāts ģimenēm atlikušās pārtikas pakas.Liels,liels paldies par labajiem vārdiem!

pirms 7 gadiem, 2010.12.25 00:48

SD

Paldies jauniešiem par iniciatīvu. Cerams, ka jūs kļūsiet par mūsu valsts nākamajiem ministriem un premjeriem, kam rūp savas tautas liktenis. Un lai jūsu savāktais ziedojums nonāk pie tiem cilvēkiem, kam tas patiešām ir vajadzīgs un kas to prot pieņemt ar pateicību

pirms 7 gadiem, 2010.12.16 20:47

Vietējās ziņas