Bauskas komandai otrā uzvara LBL2 čempionātā

Otro panākumu tikpat spēlēs savā debijas sezonā Latvijas basketbola 2. divīzijas (LBL2) čempionātā izcīnījuši «SC «Mēmele»/«Bauskas BJSS»» basketbolisti, kuri 11. oktobrī viesos Rīgā, Daugavas sporta namā, ar 84:62 sakāva «KP BA/DSN» vienību.

Bauskas komandai neveiksmīgākais spēles posms bija pirmā ceturtdaļa, kurā zaudēts ar 18:13. Otrās ceturtdaļas sākumā baušķenieki nonāca iedzinējos ar 16:24, bet cīņas turpinājumā viesi pakāpeniski prata atspēlēties un ievirzīt spēli sev vēlamā gultnē. «SC «Mēmele»/«Bauskas BJSS»» basketbolisti jau pirmā puslaika izskaņā panāca pretinieku un pārtraukumā devās jau ar četru punktu pārsvaru – 34:38.

Izšķirošo izrāvienu pretī uzvarai Bauskas komanda veica trešajā ceturtdaļā, kurā pretinieks sakauts ar 29:12. Spēles pēdējā nogrieznī viesi no Bauskas laukumā sūtīja vairākus rezervistus, kuri «piebeidza» sāncenšus. Otrā uzvara čempionātā baušķeniekiem dod pirmo vietu LBL2 C grupā.

Tāpat kā pirmajā sezonas spēlē, arī šajā pretiniekiem neapturams bija mūsu komandas spēlētājs Ivars Zemītis. Viņš iemeta 34 punktus un izcīnīja 18 atlēcošās bumbas zem groziem, neapšaubāmi kaldinot vienības panākumu. Vēl Bauskas komandas labā 15 punktus guva Kristaps Šteinbergs, deviņus iemeta Arnis Simsons, bet Tomam Vilkam astoņi punkti un tikpat rezultatīvas piespēles. Bauskas komandas labā pa četriem punktiem iemeta arī Roberts Cers, Elmārs Arcimovičs un Kaspars Jakubonis, trīs punkti Gintera Plukasa un Mikus Karlova kontā.

«SC «Mēmele»/«Bauskas BJSS»» vienības galvenais treneris Juris Ojāru izcēla komandas spēli aizsardzībā un sportistu prasmi saņemties un uzlabot spēles kvalitāti. «Izbraukumā cīņas sākums vienmēr ir saraustīts. Nedaudz nobijāmies no pretinieku raženajiem un garajiem spēlētājiem. Pēc pirmajām minūtēm sajutām spēli. Basketbolisti lieliski komunicēja un prasmīgi spēlēja aizsardzībā,» tā J. Ojāru.

Viņš uzteic komandas sportistus, kuri mačā iesaistījās no rezervistu soliņa. «Prieks, ka spēlētāji pamazām ieiet spēļu ritmā, prot aizstāt līderus. Kaspars vēl nevar iemest, jo nav spēlējis veselu gadu, bet noteikti prasmes atgriezīsies. Tāpat Skrējāns spēlēja pirmo spēli. Arī pārējie komandas biedri dod lielu pienesumu komandai.»

Nākamā cīņa Bauskas klubam 19. oktobrī viesos pret «RSU».