Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas kultūras centrā būs aplūkojama Hašuri un Bauskas bērnu zīmējumu izstāde

Latvijas simtgades svinību nedēļas nogalē Bauskas kultūras centrā būs skatāma Gruzijas pilsētas Hašuri un Bauskas skolēnu zīmējumu izstāde. «Vienoti dažādībā – Latvija un Gruzija», kas veltīta tautu draudzībai.

Zīmējumu konkursu šogad rīkoja Latvijas Pašvaldību savienība (LPS). Konkurss ir viena no Eiropas Savienības finansēta projekta sastāvdaļām, kura mērķis ir veicināt sadarbību starp valstu pašvaldībām, portālu informēja Ligita Pudža, LPS padomniece ārējo sakaru jautājumos. Konkursā piedalījās Gruzijas Hašuri rajona un Bauskas novada skolēni.

Konkursā tapuši ļoti aizraujoši un interesanti darbi. 12. novembrī Bauskas novada domes administrācija tikās ar Gruzijas Hašuri rajona un Moldovas Sorokas rajona administrācijas pārstāvjiem un notika arī izstādes atklāšana. Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina informēja, ka nedēļas nogalē izstāde būs skatāma Bauskas kultūras centrā, kur svētku pasākuma laikā notiks arī labāko darbu autoru apbalvošana.

«Bauskas Dzīve» uzskaitīja izstādes autoru darbus no mūsu novada. Bauskas pilsētas pamatskolu pārstāv Evelīna Keita Barauska, Janīna Šumeiko, Betija Upelniece, Elīza Lakovica-Lakoviča, Marta Spruntule, Elīza Bundure, Nadīna Šumeiko, Krista Kristiana Tene, Evelīna Burmistrova. Bauskas mūzikas un mākslas skolu – Annija Voltere, Jana Braška, Estere Kampuse. Bauskas sākumskolu pārstāv četras meitenes – Alīna Vilciņa, Evelīna Āboliņa, Liāna Ērika Andrejeva, Nellija Karnīte. Bauskas 2. vidusskolas autores bija Keita un Kate Privalovas. No Bauskas novada divi darbiņi bija Uzvaras pamatskolas meitenēm – Martai Gavrilkai un Annai Kosei.

Starp ļoti daudzajiem skaistajiem darbiem jāizceļ Hašuri pārstāvja Giorgi Goghadzes zīmējums – ļoti rūpīgs un interesants. Ikviens skatītājs var novērtēt ieguldīto darbu un skaisto rezultātu.

Pēc svētkiem pirmdien Gruzijas pārstāvji plāno savu audzēkņu darbus vest atpakaļ uz Hašuri, tāpēc jārēķinās, ka izstāde būs skatāma pavisam īsu laiku.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas