Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas Mākslas skolai ar kultūrkapitāla fonda atbalstu plāno iepirkt datorus 2

Bauskas novada dome nolēmusi iesniegt Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammai projektu «Bauskas Mākslas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošana», kas paredz iepirkt skolai datorus par 6000 eiro.

Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Šomina informēja, ka šāds projekts sagatavots, lai nodrošinātu vizuālās mākslas izglītības izcilību un starptautisku konkurētspēju, uzlabojot vizuālās mākslas izglītības iestādes nepieciešamo materiāli tehnisko bāzi.

Projektā plānots uzlabot izglītības iestādes materiāli tehnisko bāzi, iegādājoties stacionāro datoru, monitoru, planšetes un programmatūras vizuālās mākslas nodarbībām.

Projektu plānots iesniegt Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas "Vizuālās mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana" projektu konkursā. Tā kopējās izmaksas ir 6000 eiro, bet līdzfinansējums no pašvaldības nav nepieciešams, jo mērķprogramma nodrošina 100% finansējumu.

Pašvaldībai ir jānodrošina projekta priekšfinansējums, kurš projekta gaitā tiks atgūts, skaidroja Šomina.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

27. marts

Projekts bija jāiesniedz līdz 27. martam!

pirms 4 gadiem, 2015.03.30 18:29

27.marts

Kas tev liek domāt, ka tas nav iesniegts?

pirms 4 gadiem, 2015.03.31 08:11

Vietējās ziņas