Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas «Mazie pigori» svētdien tiešraidē LTV «Balss pavēlnieka» finālā 5

Bauskas bērnu un jauniešu vokālās studijas «Pigoriņi» grupa «Mazie pigori» Ievas Karpovičas vadībā iekļuvusi Latvijas Televīzijas (LTV) organizētā bērnu un jauniešu mūsdienu dziesmu izpildītāju konkursa «Balss pavēlnieks» finālā. LTV1 tiešraidē to varēs skatīt svētdien, 4. novembrī, plkst. 18.50.

Dalību konkursā gan solisti, gan vokālās grupas trijās vecuma grupās (5 – 8; 9 – 12; 13 – 16 gadi) varēja pieteikt līdz 26. augustam. «Pigoriņu» meitenes izturējušas klātienes atlases kārtu un konkursa pusfinālu un sparīgi gatavojas lielajam finālam. Tajā dziedātājiem būs sevi jāpierāda, uzstājoties kopā ar kādu Latvijā populāru mūziķi. «Bauskas Dzīve» dienu pirms lielā notikuma devās noskaidrot, kā mazās mākslinieces jūtas un cik gatavas ir konkursa noslēgumam.

«Lielu cerību, ka tiksim tik tālu, man nebija. Šī grupa šādā sastāvā dzied tikai otro sezonu, maziem bērniem tas ir diezgan īss laiks. Jaunākajai māksliniecei ir seši gadi, vecākajai – astoņi. Konkurence ir liela, daudzi konkursā piedalās gadu no gada. Domāju, ka «Balss pavēlnieks» ir liels lēciens meiteņu muzikālajā karjerā,» uzskata I. Karpoviča. Bērni ir gatavi uzstāties. Liels darbs ieguldīts, iestudējot kustības. Lai gan manāms, ka visi ir mazliet noguruši, tomēr lielais entuziasms un gribasspēks ņem virsroku.

«Grupa ir sagatavota finālam, labi izstrādāta horeogrāfija. Meitenes, skolotāja, mammas un citi palīgi ir ieguldījuši milzu darbu, tāpēc visam jābūt ļoti labi, lai gan konkurence ir spēcīga. Mazie izdarīs visu, ko var. Ieva ir prasīga pasniedzēja – tieši tāda, kādai viņai jābūt,» komentē konkursa dalībnieces Esteres Turovas mamma, Rundāles novada domes sporta nodaļas vadītāja Ieva Kirkila. Toties mamma Agnese Grišule uzskata, ka vienmēr varot vēl labāk, bet kopumā viss apmierinot: «Rīt būs gara un nogurdinoša diena, bet ir liels gandarījums.»

«Pigoriņi» rīt izpildīs komponista Jāņa Lūsēna un teksta autora Viļa Plūdoņa dziesmu «Zirneklis» «rockabilly» mūzikas stilā kopā ar rokenrola grupu «Big Al &TheJockers». Uzvarētājus noteiks skatītāju balsojums. Ikviens aicināts atbalstīt «Pigoriņu» meitenes rīt, 4. novembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ome

Malači "Mazie pigori"! Prieks un lepnums par jums!

pirms 10 mēnešiem, 2018.11.04 23:42

Epitets?

Kā tad veicās "māksliniecēm lielajā muzikālās karjeras lēcienā" ?

pirms 10 mēnešiem, 2018.11.05 11:10

Vietējās ziņas