Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas mūzikas skolā turpina tradīciju

Ar mūzikas skaņām un pārdomām piepildīta būs otrdiena, 30. augusts, Bauskas mūzikas skolā.

Direktore Anita Velmunska turpina pērn sākto tradīciju pirms jaunā skolas cēliena pulcināt kopā mūzikas pedagogus. Pērn visi strādāja un radošā gaisotnē laiku vadīja «Pirmdienas radošajā performancē», šogad risināsies «Otrdienas radošā performance».

«Augusts ir iepinies matos ar linu pogaļām, ar briestošu ābolu smaržu, ar pērkona runām, lietus lāšu krellēm, ar putnu dziesmām augstu debesīs un rudzu vārpās un sūta mums saules starus un siltus, klusus novakarus. Tieši šajā laikā, kad gads tiek sadalīts uz pusēm un tas skatās augusta kalendārā, kurš neizbēgami steidzas pretī septembrim, Bauskas mūzikas skola organizē starpnovadu metodisku, draudzīgu, izzinošu, saistošu pasākumu «Otrdienas radošā performance»,» tā vēstī A. Velmunska.

Šajā performancē Bauskas mūzikas skolas skolotāja Ieva Ūdre iepazīstinās ar inovatīviem ritmikas metodikas paņēmieniem. Mūzikas pedagogi darba grupās apspriedīs labākos sadarbības modeļus, dalīsies radošās pārdomās, iesaistīsies diskusijās. Paredzētas arī muzikāli praktiskas nodarbības. Bauskas un Vecumnieku mūzikas skolas flautas skolotāja Zane Jurēvica vadīs mazo meistarklasi.

Pērn, kad notika pirmā šāda muzikālā performance, uz to bija ieradušies mūzikas pedagogi no Bauskas un kaimiņu novadiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas