Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas mūzikas un mākslas skolā veic akreditāciju 4

Speciālistu komisija divas dienas, 4. un 5. aprīlī, strādāja Bauskas mūzikas un mākslas skolā (BMMS). Notika šīs mācību iestādes akreditācija.

«Tas bija kā liels, atbildīgs kompleksais eksāmens,» tā «Bauskas Dzīvei» pārbaudi raksturo skolas direktore Anita Velmunska. Divas dienas akreditācijas komisija strādāja BMMS. Tika akreditēta iestāde, vizuāli plastiskās mākslas programma, pēc jaunās metodikas vērtēja direktora darbību daudzās jomās, kompetencēs un aspektos.

Komisiju vadīja Inita Mazūdre, Jelgavas izglītības pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos. Līdz ar viņu Bauskā strādāja Rubas pamatskolas direktore Inita Volberga un Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas formas tekstila izglītības programmas vadītāja Gunta Apsīte.

Komisija īpašu uzmanību pievērsa drošības pasākumiem, mācīšanas procesam, materiāli tehniskās bāzes nodrošinājumam, IT lietojumam. Ar lielu rūpību tika vētīta skolas vadības darba organizācija, caurskatīti iekšējie normatīvie dokumenti. Ekspertes vēroja, sarunājās, veica anketēšanu un ikkatru no daudzajām iestādes darbības jomām  pārbaudīja ar dokumentāliem pierādījumiem. Tika sacīti atzinīgi vārdi par skolas sasniegumiem, pedagogu darbu un veiksmīgo skolas vadības modeli.

I. Mazūdre uzteica iestādes veikto publicitātes jomā un bija pārsteigta par tik daudzām inovatīvām idejām un labās prakses piemēriem. Galīgais akreditācijas komisijas ziņojumu tiks sagatavots līdz 20. aprīlim.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Ww

Akreditācija nupat bija arī citās skolās,ko nu !?

pirms gada, 2018.04.10 18:25

Fakts

Jau no 8.aprīļa Velmunska stāv pie tās sienas,vai laiks nebūtu nomainīt pret kādu svaigāku informāciju?

pirms gada, 2018.04.17 10:48

Vietējās ziņas