Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Bauskas namsaimnieks» aicina iedzīvotājus būt iecietīgākiem 9

Bauskas pilsētas daudzdzīvokļi māju iedzīvotājiem aktualizējies jautājums par sniega tīrīšanu pieguļošajās teritorijās. Māju iemītnieki vēlās zināt, vai apsaimniekotājs – SIA «Bauskas namsaimnieks» samazinās apsaimniekošanas izdevumus par pagājušā gada decembri un šī gada janvāri Salātu ielas 16/1 un 16/2 iedzīvotājiem sakarā ar to, ka nav iztīrīts iebraucamais ceļš uz šīm mājām. Pa ledu neesot iespējams ne iziet kājām, ne izbraukt ar autotransportu. Pēc iedzīvotāju domām, netīrīto ceļu dēļ pārvietošanās esot īsta mašīnas laušana.SIA «Bauskas namsaimnieks» valdes locekle Jolanta Ķikute paskaidroja, ka uzņēmuma rīcībā ir viens traktors un viens traktorists, kurš strādā pat desmit līdz 12 stundu dienā. Prioritāte ir laukumi pie atkritumu konteineriem, lai var izvest atkritumus. Gājēju ceļi visi ir iztīrīti un nokaisīti. Arī sētnieki nevar strādāt vairāk, kā cilvēks fiziski var izdarīt. Uzņēmumam nav tiesību, arī skatoties no darba aizsardzības viedokļa, likt sētniekiem strādāt pāri saviem spēkiem. Jebkura papildu darbaspēka pieņemšana prasa vēl papildus izdevumus.  Ja iedzīvotāji ir gatavi maksāt papildus šajos apstākļos, tad var nolīgt vēl traktoristus un cilvēkus, noīrēt mašīnas, kas izved sniegu, un visi ceļi būs sakārtoti. Par apsaimniekošanas maksu īpaši vajagot padomāt Salātu ielas 16/2 iedzīvotājiem, ņemot vērā, cik viņi ir atvēlējuši šim darbam. Jolanta Ķikute izteica īpašu lūgumu auto īpašniekiem. Traktorists nevar pienācīgi iztīrīt visu platību, ja ik pa gabalam stāv noliktas mašīnas. Tehnikai nav tādu manevrēšanas spēju, jo starp mašīnu un brauktuves apmali traktora lāpsta neietilpst - sprauga ir par šauru. Ja traktorists ir tikko iztīrījis vienu lāpstas platumu, nevajadzētu steigties ar lielu prieku iebraukt, tūlīt nolikt auto un aiziet prom, jo bieži vien ir jāpārbrauc otrreiz, tādējādi paplašinot iztīrīto posmu. Tāpēc SIA «Bauskas namsaimnieks» vadība aicina iedzīvotājus būt iecietīgākiem, jo visi taču apzinās, ka tik liels sniegs nav bijis vismaz desmit gadu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

PSRS

Velti kaut ko teikt Domes vadībai un deputātiem, jo tieši viņi ir ieinteresēti, lai ''namsaimnieku'' vadītu tāda dura un netērētu naudu remontiem un labiekārtošanā.

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 22:31

Dalībnieks

Nē nevaru nomierināties. Vai līgumā nav teikts ka jābūt notīrītām ietvēm un piebraucamajiem ceļiem? Varbūt līgumā norādīts cik biezu sniega kārtu NAMSAIMNIEKS izved par normālu samaksu cik biezu par papildus samaksu. Goda vārds valdes locekļi un locekles nevarat pavilkt -lasieties mājās,atradīsies cilvēki kas ar galviņu draudzējas.

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 22:06

Dalībnieks

A par ko tad tiek maksāta apsaimniekošanas maksa? Kolosāli mums ir viens traktors un viens traktorists-tad blin pati kundzīt lāpstu zobos un tīri,cik tad jūs tur priekšnieces esat - sen teicu gan Čačam,gan Mičulim ka tajā padomijas perēklī pamatīga reforma vajadzīga.Aizsēdējušās kundzītes -vēlreiz lāpstas rokās un rukāt. Nolīgsti kaut desmit traktorus un maksā no savas kabatas-ja smadzeņu un saprašanas nav.

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 21:59

bijusi bauskiniece

Jaa sen nebiju bijusi Bauskaa. Iebraucu un sausmas! Pat Riigaa ir tiiraakas ielas! Faktiski izbraucama bija tikai centraalaa iela. Varbuut panemiet no deputaatu algaam un buus ko samaksat sniega tiiriitaajiem. Tiiraakie pagalmi tur kur saimnieko pasi. Pati redzeeju kaa Zaa iela 11/5 pasi skaisti tiira pagalmu un jumtu. Varbuut visiem jaasasparojas un pasiem jaasaimnieko!

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 19:41

"Prioritāte ir laukumi pie atkritumu konteineriem, lai var izvest atkritumus."

Vai tad tieši uz šī iebraucamā ceļa uz Salātu 16/1 un 16/2 mājām nav izvietoti atkritumu konteineri???? Pie tiem pieiet normāli nevar, kājas var salauzt, kur nu vēl mašīna izbraukt! Kauns un negods! - tas domāts par to teikumu, kuru citēju augša!
Un pavasarī atkal čikstēsiet, ka nav finnasējuma to sadragāto ceļu lāpīt!

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 17:20

ome

Nav ko apnemties,ja nevar pavilkt!kustkute nem un roc!Ta jau maksajumus nevar pavilkt,ejiet tacu elle!

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 16:49

ome

Nav ko apnemties,ja nevar pavilkt!kustkute nem un roc!Ta jau maksajumus nevar pavilkt,ejiet tacu elle!

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 16:49

hvz

Namsaimnieks kustinās pakaļkājas, ja iedzīvotāji tik maksās un maksās papildus.

pirms 8 gadiem, 2010.02.10 16:01

Vietējās ziņas