Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Bauskas namsaimnieks» uzsāk nodegušā jumta atjaunošanu 7

Otrdienas rītā gandrīz visi SIA «Bauskas namsaimnieks» strādnieki sāka ugunsgrēka seku novēršanu Rīgas ielā 40. Šo notikumu pavērsienu jau pirmdien paredzēja SIA «Bauskas namsaimnieks» valdes locekle Jolanta Ķikute: «Ugunsgrēks Rīgas ielā 40 prasīs lielu ieguldījumu no mūsu puses. Veicamie remonta darbi ir plaši, un tur nāksies sūtīt lielu daļu strādnieku. Tāpēc citi paredzētie darbi var kavēties.»8. jūnija rītā «Bauskas Dzīve» ieradās novērtēt ugunsgrēka sekas. Darbinieki uz brīdi pārtrauca strādāt un pastāstīja par veicamajiem remonta darbiem. «Tai mājas pusei, kur notika ugunsgrēks, ir jāmaina viss jumts. Ievērojami jālabo skurstenis. Nams ir celts kārtīgi - viss ir sasaistīts kopā. Attiecīgi remontu veikt būs daudz grūtāk,» stāsta jumiķi Andris Dzenis un Aivars Kiseļevs. Darbinieki atzina, ka nelielais rīta lietus ir pat patīkams, jo citādāk visapkārt būtu milzu putekļi.SIA «Bauskas namsaimnieks» darbu vadītājs Jānis Kalle informēja, ka ir plānots jumtam uzlikt skārda segumu. Pēc jaunā dzīvojamo namu apsaimniekošanas likuma, šādas avārijas situācijas ir jānovērš namu apsaimniekotājam un pēc tam jāpiestāda rēķins mājas iedzīvotājiem. Nama iedzīvotāja Aiva Dorči pastāstīja, ka tikai daļa iemītnieku līdz šim ir centīgi maksājusi apsaimniekošanas maksu un uzkrājumu mājai nav. Turklāt norēķināties par citas personas izraisīto ugunsgrēku neviens nama iedzīvotājs nav ar mieru. «Es regulāri ziņoju savulaik gan Bauskas pilsētas domei, gan SIA «Bauskas namsaimnieks» darbiniekiem par dzērājiem, kas dzīvo mājas bēniņos. Netika veikts nekas, lai viņus no turienes izdzītu. Mēs nemaksāsim par veicamajiem darbiem šajā situācijā,» tā mājas iedzīvotāja Svetlana Furkeviča. Konkrētas atbildes, kā tiks nokārtota samaksa par veicamajiem darbiem, pagaidām nav. Nelegālie nama iemītnieki bēniņu telpas nebija pametuši arī pēc ugunsgrēka. SIA «Bauskas namsaimnieks» strādnieki pastāstīja, ka no rīta nācās izsaukt pilsētas kārtībnieku, lai bēniņu iemītniekus piespiestu atstāt telpas. «Bauskas Dzīve» informēs arī par turpmākajiem notikumiem saistībā ar ugunsgrēka sekām.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

kas

tie par brīnumiem, ka nevar tikt galā ar bomzīšiem???? ko ta gaida, ja redz šos katru dienu????? atslēgas nav spējīgi pielikt???????????? mazāk vajag melot.... vienkārši ir jābūt saimniekam savā mājā un jādomā ar savu galvu!!!!! kad tas vienreiz beigsies???

pirms 8 gadiem, 2010.06.10 09:42

esi vērīgs

"šobrīd uzņemumos jumta seguma nomaiņa maksā 5 - 9Ls par 1m2 ar visiem pieskaitījumiem"

pirms 8 gadiem, 2010.06.09 12:55

svilpe

Jumiķi, vai tevis minētajos 2500 latos ietverti arī nodokļi, konkrēti 24.09% sociālais nodoklis?

pirms 8 gadiem, 2010.06.09 12:37

Anita

Tas visu to padarīs tikai lētāku!!! A ko tad vispār tas namsaimnieks var, ja pat 20 spāres nevar nomainīt!

pirms 8 gadiem, 2010.06.09 09:40

iepirkumu speciālists

Mājai jāmaina ne tikai jumta segums, bet arī izdegušās koka konstrukcijas. Bet šo darbu jāveic profesionāļiem. Namsaimnieks atklāti pasaka, ka tādu darbu viņu speciālisti nevar paveikt. Tas to visu var sadārdzināt. Domāju, ka tiks organizēta piedāvājumu aptauja un un kurš piedāvās drošu zemāko cenu, tas arī strādās. Tā kā ir iespējas startēt.

pirms 8 gadiem, 2010.06.09 08:32

jumiķis

Atļaušos padalīties pieredzē - ar jumta remontiem nodarbojos jau 12 gadus. Lielākoties mājas jumtu nomaiņu, ja vien tā nav 5stāvu daudzīvokļu ēka, veicam 3atā. A ko tas namsaimnieks tur fantazē. Kāds no redakcijas, lai palūdz intereses pēc, lai namsaimnieks parāda darbu tāmi. šobrīd uzņemumos jumta seguma nomaiņa maksā 5 - 9Ls par 1m2 ar visiem pieskaitījumiem un segums no 3-5 Ls. Rīgas ielas 40 jumts sanāk ap 170 m2 - tā kā nesatraucaties, normāli jumtam vajadzētu maksāt ne vairāk kā 2500 ls! Paskatīsimies....

pirms 8 gadiem, 2010.06.08 16:03

Vietējās ziņas