Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada administrācijā palielinājies strādājošo skaits 8

Bauskas novada domes administrācijā palielinājies strādājošo skaits. Izpilddirektore Dagnija Ludrika informē, ka decembra beigās darbu sākušas divas jaunas speciālistes. Tā ir iepirkumu speciāliste Diāna Indriksone, kā arī galvenā speciāliste attīstības un plānošanas nodaļā Aiga Graudiņa. Domes sēdē 23. decembrī deputāti amatā apstiprināja informācijas tehnoloģiju kompetences centra vadītāju Mārtiņu Litaunieku. Uz šo amata vietu konkurss tika izsludināts vairākas reizes. Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Feldmanis deputātus informēja, ka vērtēšanas komisijā uzklausīti tika divi pretendenti. Komisijas locekļi vienprātīgi par piemērotāko atzina M. Litaunieku. Tāds pats bija arī domes deputātu balsojums. «Bauskas Dzīvei» M. Litaunieks stāstīja, ka tehnoloģiski jūtas zinošs, taču valsts vai pašvaldības darbā līdz šim nav strādājis: «Ceru, ka arī šo jomu apgūšu un varēšu turpināt īstenot tos projektus, kas novada domē jau ir iesākti.»  M. Litaunieks Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis bakalaura grādu datorvadībā un datorzinātnē, studē maģistrantūrā Latvijas Universitātē studiju programmā «Projektu vadīšana». Jaunietis iecerējis turpināt dzīvot Rīgā un braukt strādāt uz Bausku.  «Izvērtēšanas komisijai apsolīju: tādēļ, ka no Rīgas jābraukā strādāt uz Bausku, es darbu nepametīšu. Savu solījumu esmu apņēmies pildīt,» «Bauskas Dzīvei» apgalvoja M. Litaunieks.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

spoks

Kāda interese domē par cilvēkiem. Protams galvenie ir savējie, izdomās tik jaunas un jaunas darba vietiņas. Varbūt budžetiņš nākošgad mazāks piešķirts - tāpēc savējiem kaut kā jāsaglabā tās labās aldziņas. Par pārējo nospļauties......

pirms 7 gadiem, 2010.12.26 12:52

???

Dzirdēju,redzēju,domāju,***ēju bars,ka tik kādu aplikt!!!

pirms 7 gadiem, 2010.12.26 12:41

Jā, dzirdēju, ka pārvaldes likvidēs, bet domē ņems arvien jaunus speciālistus. nu, jā visu daram priekš cilvēkiem, tā teikt -tuvāk tautai. bet kā lai laucinieks tiek uz Bausku, vadība jau nesaprot, vai tad tas kādu uztrauc... žēl...

pirms 7 gadiem, 2010.12.25 16:34

*****

Vēl dažas telpas ceturtajā stāvā ir tukšas.........

pirms 7 gadiem, 2010.12.25 11:52

opā

Tas Bauškeniekiem tā kā tāda dāvana ziemassvētkos?! Ta tajā midzeni ir jāmazina uz pusi tos kreti..nus! Smerde..li!

pirms 7 gadiem, 2010.12.24 17:32

aaa

Un kādreiz mums klāstīja, ka līdz ar novadu reformu mazināsies pašvaldību administrācijas ierēdņu skaits ...

pirms 7 gadiem, 2010.12.24 16:09

ITS

IT speciālists , kas konkursa kārtībā pieņemts darbā nav lielas sabiedrības uzmanības vērts, taču Veipa draugi-šoferīši , kas bez konkurences pieņemti darbā ar neadekvātu, augstākā ranga speciālista algu -par to gan avīzei būtu jāprasa pakaidrojumu.Un ja atalgojumu izdala uz reāli nostrādātām stundām , tad šķiet sanāks lielāks tarifs, nekā ministriem. Draugus var lutināt no personīgiem līdzekļiem, bet ne no nodokļu maksātāja kabatas.

pirms 7 gadiem, 2010.12.24 14:33

Vietējās ziņas