Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada bērni saldumus varēs saņemt līdz februārim 9

Bauskas novada pašvaldība sarūpējusi saldumu paciņas novadā deklarētajiem pirmsskolas vecuma mazuļiem. Tās bērni varēja saņemt īpašos svētku pasākumos pagastos un pilsētā.

Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Māla pastāstīja, ka pagastos tomēr ir palikušas nepaņemtas dažas paciņas. Bauskas kultūras centrā joprojām glabājas vairāki desmiti saldo sainīšu. «Ziemassvētku saldumu paciņas nekur nepazudīs. Tās savus īpašniekus gaidīs līdz janvāra beigām,» skaidro E. Māla. Pēc paciņām vecāki var ierasties pilsētā vai pagastā, kurā bērns ir deklarēts. Līdzi nepieciešams paņemt personu apliecinošu dokumentu.

Tradīcija pasniegt Ziemassvētku veltes visiem novada bērniem, kuri vēl neapmeklē skolu, Bauskā ir jau ceturto gadu. Šoreiz paciņas no Latvijā ražotiem kārumiem akcijas «Lielie – mazajiem» laikā saiņoja pašvaldības iestāžu darbinieki, domes deputāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

paps

Šogad uz pusi mazākas tās paciņas, bet, paldies par to pašu.

pirms 3 gadiem, 2016.01.02 16:45

Lote

Gan pacinas mazākas, gan pasākums "nekāds". Ja to vispar var saukt par pasakumu. Paciņa ari tad ir pacina, kaut ari maza, bet no ziemassvetku veciša sanemta. Vismaz kādas rotaļās bērniem gan vareja piedavat, nevis tikai panemiet taloninus un sanemiet paciņas. Reali ta bija tikai pacinu izdališana.

pirms 3 gadiem, 2016.01.02 16:52

cita mamma

Nu tiešām, briesmīgi maziņas pustūtiņas un pa virsu 1 konfektīte ar LAIMAS ''Lācīti", bet apakšā sulas paciņa un brūno vafeļu paciņa, kas tūtiņā aizņem tikai vietu...

pirms 3 gadiem, 2016.01.04 07:30

Mamma

Jā, paciņa bija mazāka, bet tomēr kvalitatīvāka nekā pērn, tiešām ar Latvijas saldumiem. Jauki, es par šo dāvanu priecājos. Rotaļu bija maz, bet tādā barā, kur citi mazie grib tikai spriņģot un neklausīja, nav viegli visus savākt. Blakuszālē bija bērnu radošās darbnīcas, varēja piedalīties. Būsim mazliet pozitīvāki!

pirms 3 gadiem, 2016.01.02 20:18

ILVAI!

Sarosies savā turpmākā darbībā Bauskas kultūras centrs stagnē.Visiem šiem jaunajiem speciālistiem vajadzētu nopietnāk kalpot- savai pilsētai , novadam.Mazo ,sirmo kultūras centru vajadzētu pārvērst par mājīgāku saietu vietu garīgi un fiziski,tas neprasa lielus finanšu līdzekļus .Kam vēl ja ne mazajiem novada iedzīvotājiem salaveča svētki ir ļoti nozīmīgi, tie atmiņā paliek uz visu mūžu.Piepūlieties!
Šajā gadā pārvarēt vienaldzību katrā pasākumā- darbīgu ,radošu ,čaklu- Jauno 2016. gadu !

pirms 3 gadiem, 2016.01.03 09:57

???

Ilva, kas notiek ,kapēc tads negativisms?

pirms 3 gadiem, 2016.01.03 18:46

skaidrs

viss ir skaidrs, kāpēc Solvita tā plēšas pēc kultūras darba koordinātora amata izveidošanas

pirms 3 gadiem, 2016.01.04 08:25

Nost ar slinkumu

Taisnība, nekādas stratēģijas nespēs attīstīt to, kā nav _ iekšējo kultūru un darbasparu.

pirms 3 gadiem, 2016.01.03 21:53

redz kā ir...

Nu tagad uz nebēdu nosodīsim kultūras centru, tās darbiniekus. Kauns Jums rējējiem ir? Ak, pareizi, nekad nav bijis kauns citam citu noriet. Redz kā ir, kad nenovērtējiet savus pašdarbniekus, kuri no sirds mums vēlas sagādāt svētkus, tāpēc tiek paaicināti "mākslinieki". Nu lūk, saņēmāt ko gribējāt, jo savus taču līdz šim esam norējuši...
Kultūrā strādājošajiem novēlu izturību un radošu 2016.gadu! Bet tiem, kas pat pirkstiņu nepakustina un prot tikai savu žulti izgāzt, lai Jums daudz veselības, saprāta un daudz daudz darbiņa 2016.gadā, lai nav laika nosodīt citus, bet uzlabot savu dzīves kvalitāti!

pirms 3 gadiem, 2016.01.05 17:25

Vietējās ziņas