Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada deputāti ieceļ amatos jaunas vadītājas 8

Bauskas novada domes sēdē 25. februārī amatos tika ieceltas divu iestāžu vadītājas. Uzvaras vidusskolas direktore turpmāk būs Elita Borkovska, savukārt Bauskas bērnu un jauniešu centru vadīs Benita Svareniece. Par viņu atbilstību šiem amatiem deputāti jau pozitīvi lēma izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē. Novada domes sēdē par E. Borkovskas kandidatūru balsoja visi deputāti. B. Svareniece saņēma 15 tautas kalpu atbalstu. Balsojumā nepiedalījās Jānis Feldmanis, atturējās Jānis Rumba.E. Borkovskai ir 26 gadu pedagoģiskā darba stāžs, viņa bijusi skolotāja Pamūšas astoņgadīgajā skolā, kopš 1994. gada strādājusi par Uzvaras vidusskolas direktores vietnieci mācību darbā. Viņai ir augstākā pedagoģiskā izglītība, 1983. gadā absolvējusi Liepājas Valsts pedagoģisko institūtu. Deputātiem viņa atzina, ka veltīs visas pūles, lai mācību iestādei saglabātu vidusskolas statusu. «Lai arī samazinās skolēnu skaits, mums ir stabils pedagogu kolektīvs, audzēkņi uzrāda labus rezultātus mācību priekšmetu olimpiādēs. Tāpēc es iestāšos par vidusskolas saglabāšanu Uzvarā,» tā. E. Borkovska. B. Svareniece absolvējusi Liepājas pedagoģisko institūtu, Latvijas Universitātē ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu psiholoģijā. Līdzšinējā viņas darbavieta bija izglītības centrā «Vīzija», kur strādājusi par direktori, pedagoģi un psiholoģi. Par psiholoģi strādājusi vairākās Bauskas novada skolās. B. Svareniece atzina, ka centīsies lielāku uzmanību pievērst darbam ar jauniešiem, lai viņiem būtu daudzveidīgākas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Klabim

Taisnība vecais. Man arī tā Benita riebjas. Viņai tas raksturs tāds, ka citu viedokļus nesaprot, un visu laiku štuko, kā otru apmuļķot, kā uz citu rēķina labi padzīvot.

pirms 8 gadiem, 2010.02.26 19:10

Klabim

vārdu "solīds"raksta ar s, nevis ar z.... pēc tā mēs spriežam par eavu intelekta līmenii un tāpēc, ka tas ir zems, tev ne īpaši ticam..:)

pirms 8 gadiem, 2010.02.26 18:21

salavecis

un kādas tad aldziņas šim tiks un bonusiņi!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.02.26 15:29

klabim

Jā, jā, tevi Klabi vajadzēja ielikt par priekšnieku, tev jau naudiņu dikti vienam polšam vajag un pēc iespējas ātrāk!. Tikai mācīties nekad negribējās, vienīgi datoru māki tirināt un darbīgus cilvēkus aplikt. Benita malacis! Veiksmi viņai!

pirms 8 gadiem, 2010.02.26 14:02

Klabis

Svareniece traki nervoza un nezolīda vecene. Vai tad tādā iestādē nevajadzēja kādu līdzsvarotāku un zolīdāku cilvēku. Bez tam šamajai jau pašai savs bizness. Par direktoru vajadzēja iecelt cilvēku, kam tāpat nav darba.

pirms 8 gadiem, 2010.02.26 13:53

es

Sveicieni Elitai! mana pirmā skolotāja, tagad direktore, vai nav forši?!!!

pirms 8 gadiem, 2010.02.26 12:13

K

Apsveicu jaunos vadītājus!!! Lai nepietrūkst spēka un izturības jaunajā, nebūt ne vieglajā darbā!

pirms 8 gadiem, 2010.02.26 10:37

Vietējās ziņas