Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada deputāti neapstiprina saimnieciskās nodaļas vadītāja kandidātu 6

Guntars Vāvers nepildīs Bauskas novada saimnieciskās nodaļas vadītāja amata pienākumus. Balsojumā par viņa saskaņošanu amatam 27. maijā novada domes sēdē atturējās deviņi no 14 klātesošajiem deputātiem.Novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips skaidroja, ka komisija no deviņiem kandidātiem izvēlējās G. Vāveru. Par viņu balsoja četri komisijas locekļi, pret bija trīs. Savukārt domes sēdē viņa kandidatūru atturējās atbalstīt deputāti Aivis Feldmanis, Rudīte Čakāne, Juris Landorfs, Ārija Gaile, Tija Milgrāve, Jānis Rumba, Vera Purmale, Uģis Zeltiņš un Uldis Kolužs.Domes sēdē iztaujājot amata kandidātu, U.Kolužs interesējās par viņa pieredzi iepirkumu organizēšanā, tostarp celtniecības, ceļu būves jomā. Deputāts Jānis Rumba interesējās par kandidāta papildu izglītību līdztekus mežziņa profesijai. G. Vāvers, iepazīstinot ar sevi, klāstīja par iepriekšējo darba pieredzi, tostarp Zemgales virsmežniecībā. Viņš darbojies arī iepirkumu komisijās, strādājis, sagatavojot dažādus projektus, tajā skaitā ar ES līdzfinansējuma piesaisti. Aicinot deputātus balsot, par G. Vāvera kandidatūru bija tikai V. Veips. Gintauts Tarvids, Egils Millers, Vera Grigorjeva un Inese Dombrovska. Amata kandidāta sveikšanai sagatavotās sarkanās rozes palika nepasniegtas. Bauskas novada domē šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad iepriekš jau pozitīvi izvērtētā kandidatūra tomēr negūst nepieciešamā skaita deputātu atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

***

Nu tak atkal meklēs kādu no aizjūras. "Laba" pieredze jau ir. Tikai tie spicie speciālisti, kad tiek pie strādāšanas nez kāpēc parāda sevi ne no tās spicākās puses.

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 01:15

organizēšanai - veikšanai jā,ir, .. .. bet šis darbinieks ir nepieciešams tehnisko specifikāciju sastādīšanai, -- tas ir -iepirkuma sagatavošanai

pirms 8 gadiem, 2010.05.28 14:40

Iepirkumu organizēšanai taču jau pieņēma kadru! Ar labu algu starpcitu tur sēž Rācenis!

pirms 8 gadiem, 2010.05.28 14:09

vēlētāja

'Domāju ka atturēties no balsojuma varētu vērotājs no malas, piemēram, žurnālists vai apkopēja, bet kā no sava pienākumu pildīšanas var atteikties deputāti, man nav skaidrs, cilvēkam taču ir viedoklis, vai nu grib, vai nē, atturēties var apreibis, neadekvāts cilvēks, fui, par deputātiem.

pirms 8 gadiem, 2010.05.28 11:35

Vietējās ziņas