Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada deputāti nobalso par vienu vietnieku 3

Bauskas novada domes priekšsēdētājam turpmāk būs tikai viens vietnieks. Tā vienbalsīgi deputāti nolēma 26. augusta novada domes sēdē. Vietnieka pienākumos būs pārzināt gan attīstības, gan sociālo un kultūras jomu. Sēdē diskusijas izvērtās tieši par pienākumiem, kādi vietniekam būtu jāveic. Juridiskās nodaļas vadītāja Modra Mākulēna sagatavotā lēmuma projektā bija nosauktas atbildības jomas galvenokārt par saimnieciskajiem, attīstības jautājumiem. Deputāts Raitis Ābelnieks iebilda pret novārtā atstāto kultūras, izglītības, arī sociālo jomu. Deputāte Vera Grigorjeva rosināja vietnieka pienākumu sarakstā iekļaut visas tās jomas, kas līdz šim bija sadalītas diviem vietniekiem. Šis priekšlikums pamatā arī tika atbalstīts. Bauskas novada domes izpilddirektore Dagnija Ludrika «Bauskas Dzīvei» nevēlējās izvērstāk komentēt deputātu lēmumu: «Ko deputāti nolemj, to mums atliek pildīt.» Tomēr viņa piebilda, ka tik lielā novadā, kāds ir Bauska, ko darīt būtu arī diviem priekšsēdētāja vietniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Tā viela pārdomām pirms daeimas vēlēšanām ,kurai partijai viņi vairāk pieslienas un to naudu grib.

pirms 8 gadiem, 2010.08.28 09:02

dd

Dagnija taču saprot ka būs jāpašancē pašai vairāk. Bet neraizējies Dagnij, gan jau deputāti nolems ka ir vajadzīgs algas pielikums, jo mūsu novada domes darbinieki ir taču vismazāk atalgotie visā Latvijā, nerunājot par Bausku. SKUMJI :(

pirms 8 gadiem, 2010.08.28 08:34

Kā viena dagnija teica tur būtu ko darīt arī 14padsmit vietniekiem,tik naudu lobiet!

pirms 8 gadiem, 2010.08.27 20:50

Vietējās ziņas