Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada deputāti pēc pieredzes dosies uz Ogri 7

Bauskas novada administrācijas amatpersonas, kā arī speciālisti otrdien, 5. oktobrī dosies pieredzes apmaiņas braucienā uz Ogri. Tā 30. septembra domes sēdē deputātiem pavēstīja izpilddirektore Dagnija Ludrika. Brauciena mērķis izzināt, kā Ogrē tiek īstenoti ES finansētie ūdenssaimniecības rekonstrukcijas darbi. Ogrēniešu pieredze baušķeniekiem var izrādīties noderīga, kad Bauskā, arī Īslīces pagastā tiks uzsākti  vērienīgi ūdenssaimniecības rekonstrukcijas projekti. Abiem šiem projektiem finansējums, vairāk kā seši miljoni latu, jau ir apstiprināts. Šobrīd noris darbs, lai noslēgtu līgumus ar potenciālajiem projektu īstenotājiem. Reāli rakšanas darbi lielā apjomā pilsētā varētu sākties nākamgad.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

ha

Mani smīdina šīs pieredzes apmaiņas. Vai tad mūsējie speciālisti tik tupi,ka paši netiek galā ar saviem pienākumiem? Kāds sakars deputāteļiem , lai strādā katrs savās darba vietās .

pirms 7 gadiem, 2010.10.02 20:39

Bauska-Ogre

A, es tāpat varu aizbraukt ciemos pamācīties uz Ogri.....

pirms 7 gadiem, 2010.10.02 19:15

ne ne .. vēl jauna un smuka. Un ar prātu arī nav apdalīta.. Tā,ka lai strādā un turpina attīstīt novadu un izstrēbt iepriek11ejo pagastveču un veceņu sastrādātās ziepes un sakārtot nesakārtoto! Lai veicas Dagnijai u visiem pārējiem!

pirms 7 gadiem, 2010.10.02 17:46

ogrēnietis

Vajag atbraukt pie mums, it kā lielākajai daļai darbu jābūt pabeigtai līdz š.g. oktobra beigām, bet nekas nebūs, visa Ogre - vieni vienīgi kurmja rakumi, normāli pārvietoties nav iespējams, cerams, ka mūsējie tautas kalpi jūsējos tur izvadās, lai pie jums tā nenotiek.

pirms 7 gadiem, 2010.10.02 11:47

HO

Jauki, uz Rundāli arī varētu aizbraukt pamācīties kā strādāt un gūt rezultātus. Redz novada deputātus sāk raksturot pieticība - rajona Padomes deputāti gan brauca pieredzēties gan uz Itāliju, gan Ēģipti, gan Ameriku. Diez kur tā pieredze palikusi. Kaut gan - iespējams, ka tieši šo pieredz bijušais RP priekšsēdēdisi Okmanis liek lietā Rundālē.

pirms 7 gadiem, 2010.10.02 09:58

neziņa

Kas tad īsti brauks: deputāti vai administrācijas darboņi? No šī raksta to nevar saprast - virsrakstā viens, tekstā pavisam kas cits!

pirms 7 gadiem, 2010.10.02 09:56

Vietējās ziņas