Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada deputātiem jāizskata 70 jautājumu 9

Bauskas novada domes sēdē rīt, 25. martā, deputātiem plānots izskatīt vairāk nekā 70 jautājumu, informē novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko. Deputātiem jāapstiprina Informācijas tehnoloģiju kompetences centra vadītāja amatā Edmunds Šuļžanoks, galīgajā variantā jāapstiprina Bauskas novada kultūras iestāžu, Bauskas novadpētniecības un mākslas muzeja, sporta centra «Mēmele» sporta bāzu maksas pakalpojumu cenrādis.  Bauskas pils muzeja direktors Māris Skanis informēs par savas vadītās iestādes darbības un attīstības stratēģiju laikā no 2010. līdz 2020. gadam. Deputātiem būs jāapstiprina Sporta lietu sabiedriskās padomes nolikums. Izglītības pārvalde izstrādājusi novada mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas nolikumu.  Savukārt sociālais dienests sagatavojis nolikumu par kārtību, kādā tiek organizēta samaksas atgūšana par ārpusģimenes aprūpes pakalpojumiem Bauskas novadā. Codes pagasta pārvaldniece Dace Šķiliņa rosinās deputātus ierobežot transporta līdzekļu satiksmi pa Codes pagasta autoceļiem. Sagatavots lēmuma projekts, lai ļautu Alvim Feldmanim pildīt divus amatus - būt par pansionāta «Derpele» vadītāju, kā arī vadīt Iecavas SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība».  Savukārt attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone sagatavojusi lēmumu projektus par pašvaldības līdzfinansējumu dažādu darbu veikšanai pagastos, piemēram, ceļu rekonstrukcijai Īslīcē, Mežotnē, Codē. Tāpat sagatavots lēmuma projekts aizņēmumam kultūras centra «Kamarde» rekonstrukcijai. Kā ierasts, daudz jautājumu ir par atteikšanos no pirmpirkuma tiesībām, par adrešu piešķiršanu un maiņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

kāds likums, kur taisnība?

Orvels jau savā darbā "Zvēru ferma" ir teicis: "Visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi, bet daži ir vienlīdzīgāki". Nu ko darīt, ja citiem gribas baroties no vairākām silēm un, esot deputāta statusā, to arī var realizēt. Kādus paši savēlējām, tādi ir....

pirms 8 gadiem, 2010.03.25 08:42

viens likums, viena taisnība visiem

Man arī nav saprotams, kāpēc vieniem skaita un ļauj strādāt tikai 40 stundas nedēļā un ne minūti vairāk, bet uz citiem tas atkal neattiecas? Man nav pretenziju pret A.Feldmani, viņš savu darbu padara labi. Bet princips kā tāds man tomēr nav skaidrs... Kur tas suns varētu būt aprakts?

pirms 8 gadiem, 2010.03.24 18:25

*-*-*-*

Drīzāk jau snauzdami un klanīdamies pret galdu uzsitīs punu

pirms 8 gadiem, 2010.03.24 17:00

Nesaproti...

Skats no malas ne vienmēr ir pareizais. Jautājumi pirms domes sēdes ir izskatīti attiecīgajā komitejā, daži pat vairākās komitejās. Arī lēmumu projekti deputātiem tiek nosūtīti vairākas dienas pirms sēdes. Tas, kad deputāts viņus izskata, iepazīstas ar jautājuma būtību, lai paliek uz katra darbīgā deputāta sirdsapziņas. Var to darīt mājās pie tējas tases, var kādā pedagoģiskās padomes sēdē, var saimniekojot pa dzīvokļiem, var apraugot pacientus vai sivēnmātes. Galvenais, lai deputāti VISPĀR grib ar izskatāmajiem jautājumiem iepazīties pirms sēdes.

pirms 8 gadiem, 2010.03.24 12:57

Eksperts

Kādas amatu apvienošanas attiecībā uz Feldmani? Un vispār, ja diennaktī ir 24 stundas, tad cilvēks nevar vairāk nostrādāt un saņemt naudu par 25 stundām un vairāk. Un vispār Feldmanis ar savu piemēru parāda, ka tajās darba vietās, kur viņš strādā darbs ir tikai PUSSLODZE vai pat mazāk ja 1 cilvēks var strādāt visās 3 darba vietās vienlaicīgi !!!! Tātad: Feldmanim Dērpelē jāmaksā par pusslodzes darbu un pieļaut strādāt uz pusslodzi vēl citur(ja ļoti vēlas).

pirms 8 gadiem, 2010.03.24 12:55

Skats no malas...

Ļoti interesanti tas, kā organizēta lēmumu pieņemšana Domē.Cik saprotu Ludrika ar savu svītu sagatavo vajadzīgos lēmumu projektus un vienā pēcpusdienā deputātiem ir jānobalso . Pa kuru laiku viņi domā? Kā var pieņemt optimālo, pārdomāto lēmumu dažās stundās par 70 (!!!) jautājumiem? Nu labi, daži varētu būt momentāli izlemjami, bet liela daļa noteikti prasa rūpīgu izvērtēšanu? Rodas iespaids, ka tiek krauts tik daudz vienā dienā, lai pieņemtu sagatavoto lēmuma variantu un lai nebūtu laiks rūpīgai izvērtēšanai. Tas ir mans viedoklis un par "pelēkiem kardināliem" ir dzirdēts daudz.

pirms 8 gadiem, 2010.03.24 12:49

Krieviem ir tāds foršs teiciens, latvisksi apmēram skan tā - tas, kurš piedzimis rāpot, nekad nemācēs vai nevarēs lidot!
Nez kāpēc man negribas būt Latvijas valdības un to vadītāju vietā, kuri tik ļoti daudz strādā.

pirms 8 gadiem, 2010.03.24 12:15

emulators

NU gan spējīgs tas Alvis - i Derpeli vadīt, i Iecavas dzīvokļus apsaimniekot, i Domē pasēdēt! Un visur tak pa smuku naudiņu ne jau pa baltu velti. Cik atceros, ka nesen par labu darbu vēl algas pielikumu saņēma. Jāāāāā ir gan mums te zelta cilvēki! O naroģe vsjo dumajet, toļko o naroģe!

pirms 8 gadiem, 2010.03.24 11:47

Vietējās ziņas