Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada dome apsveikumus sūta elektroniski 9

Bauskas novada dome jau otro gadu apsveikumus Ziemassvētkos, kā arī veiksmes vēlējumus Jaunajā gadā sūta elektroniskā formā. Tā vēstī novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko. Elektroniskā pasta vēstules sagatavotas kaimiņu pašvaldībām, sadarbības partneriem, uzņēmējiem. Tādējādi izdevies ietaupīt prāvus naudas līdzekļus. Aprēķināts, ka viena apsveikuma nosūtīšanai nāktos izlietot no 80 santīmiem līdz pat latam. Tradicionālās vēstules ar apsveikuma kartītēm nosūtītas vienīgi sadraudzības pilsētām ārzemēs. Svētku vēlējumi no Bauskas jau aizceļojuši draugiem uz Poliju, Lietuvu, Čehiju un Zviedriju.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

bla - bla

NEAPSVEIKTA nu palasi tad sapratīsi ja nav skaidrs!Gan par vienu gan par otru iet runa!

pirms 7 gadiem, 2010.12.22 15:52

neapsveiktā

Nav īsti skaidrs, šeit iet runa par apsveikumiem, vai arī Sandras darba laika iztirzāšana?

pirms 7 gadiem, 2010.12.22 14:44

VALDIM

Baušķeniekiem acis tikai tagad atvērās? Šī lapele nav bijusi baudāma. Lapeles "ražotāja" saņem pieklājīgu algu. Neviens no valdītājiem neseko līdzi ne saturam , ne noformējumam. pie kam novada avīze Bauskas dzīve iznāk 3x nedēļā. Ja iet runa par Sandru to var just , ka darba slodze pa lielu , tas izpaužās ar īgnumu, nelaipnību pret apmeklētājiem.

pirms 7 gadiem, 2010.12.22 13:07

sniegs

Piekrītu iedzīvotājai un lasītājai - tāds murgs nav vajadzīgs! Lūdzu parādiet kaut ko aktuālu novada ļaudīm avīzītē! Pat apsveikums mikroskopisks!

pirms 7 gadiem, 2010.12.22 11:51

komisijas loceklis

Sandra Kazāka ir arī novada Dzīvokļu komisijas priekšsēdētāja. Gan komisijas lēmumu projektu sagatavošana , gan pašas komisijas sēžu vadīšana prasa daudz laika. Dzīvokļu komisijas sēdes notiek citā telpā, tāpēc šajā laikā S. Kazāka nav savā darba kabinetā.

pirms 7 gadiem, 2010.12.22 10:44

Lasītājs

Nesaprotu priekš kam vispāŗ vajadzīgas tās Bauskas novada ziņas!
Kuram tās ir patīkamas?Kamdēļ tērēt naudu tik nelietderīgi?
Palasot Vecumnieku novada ziņas, mūsu avīzi riebjas rokās ņemt, velti izšķērdēta nauda!

pirms 7 gadiem, 2010.12.22 10:15

iedzīvotāja

""PALDIES"" Valdim par ""skaisto"" apsveikumu mazajā, neinteresantajā novada lapelē. Lai palasa pamācās no Rundāles saturīgās, jaukās aviīzes. Bauskā aizekonomējušies līdz 4 rindiņām. Kur pārvalžu apsveikumi? Vai nākošajā lapelē?

pirms 7 gadiem, 2010.12.22 09:21

bla

kapēc Sandra Kazaka stradā kā grib,kad iet tad kautkur mūžīgi izgājusi,var kāds abildēt?

pirms 7 gadiem, 2010.12.21 22:15

Vietējās ziņas