Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada dome ārkārtas sēdē vēlēs priekšsēdētāju 67

Bauskas novada domes deputāti ceturtdien, 10. maijā, strādās ārkārtas sēdē, portālu informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļā.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs apstiprinājis trīs sēdē izskatāmos lēmumu projektus. Vispirms deputātiem būs jāievēl novada domes priekšsēdētājs. Pēc tam sagatavots lēmuma projekts par V. Čača atbrīvošanu no priekšsēdētāja vietnieka amata. Trešais darba kārtības jautājums ir cita domes priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšana. Šo lēmuma projektu jau gatavos jaunievēlētais domes priekšsēdētājs.

Nacionālās apvienības (NA) Bauskas nodaļas biedrs Jānis Dūmiņš portālam apstiprināja, ka NA pašvaldības priekšsēdētāja amatam virzīs līdzšinējo priekšsēdētāja vietnieku Voldemāru Čaču.

No Latvijas Reģionu apvienības (LRA) ievēlētais Aleksandrs Novickis portālam apliecināja, ka deviņiem deputātiem, kas aprīļa beigās nobalsoja par Raita Ābelnieka atbrīvošanu no amata, viedoklis nav mainījies. Par domes priekšsēdētāju tiks virzīts A. Novickis, vietnieka amatam pieteikts deputāts no partijas «Latvijas attīstībai» Artūrs Toms Plešs. Jaunais NA piedāvājums A. Novickim nešķiet pieņemams, jo tā nevar īstenot pamatprasību – veikt pārmaiņas novada vadības darba stilā, attieksmē. Paliekot pie varas NA, nekas uz labo pusi nemainīsies, uzskata A. Novickis.

«Bauskas Dzīves» rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka arī NA izraudzījusi A. T. Plešu kā savu domes priekšsēdētāja vietnieka amata kandidātu. A. T. Plešs atturējās izvērtēt katru konkrēto piedāvājumu. «Esmu gatavs atbalstīt tos, kuri spēs nodrošināt pēc iespējas lielāku visu deputātu atbalstu, jo tikai plaša komanda būs spējīga strādāt iedzīvotāju labā un īstenot nepieciešamās pārmaiņas. Būt amatā ar vienas balss pārsvaru nav nopietni nedz priekšsēdētājam, nedz vietniekam, nedz ieguvums visam Bauskas novadam,» skaidroja A. T. Plešs.

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka domes sēdes ir atklātas, tās var apmeklēt ikviens interesents. Jaunā domes priekšsēdētāja ievēlēšanai ārkārtas sēde sāksies ceturtdien pulksten 10 rītā.

Pievieno komentāru

Komentāri 67

Skeptikis

Daudzi ir aizsēdējušies savos krēslos. Domāju, ka ar šo sasaukumu nekas nemainīsies, šķērdēšana tikai turpināsies. Parādiet, kur ir tas aktīvais darbs pie jaunu investoru piesaistes. Protams, dome pati jaunas darba vietas neradīs, ja vien savā uzpūstajā administrācijas aparātā. Pašmāju un ārzemju kapitāla pieplūdums pa šo laiku nav bijis manāms. Jauno cilvēku aizbraukšana arī nav apturēta. Novada iedzīvotājiem jāpārmaksā, piemēram, par atkritumu apsaimniekošanu. Kur ir tā attīstība, pat jaunas privātmājas kūtri top, nerunājot jau par daudzdzīvokļu namiem. Cilvēku kļūst arvien mazāk un ar tādu balagānu, kas ir mūsu vietvaldes pārstāvji, vairāk nekļūs.

pirms gada, 2018.05.08 08:15

saulīte

Var jau būt skeptiķis, bet nevajag jaukt lietu piekritību. Un nav jāskatās tikai uz sliktām lietām, pa šo laiku notikušas daudzas labas lietas.

pirms gada, 2018.05.08 13:44

xxx

Tagad Ceraukstē to fasādi teju pa 100 000 eur remontēs, prātam neaptverami, tā taču tikai fasāde....

pirms gada, 2018.05.08 18:37

mēnestiņš

bet tās rozā brillītes arī šad tad vajadzētu nolikt malā...

pirms gada, 2018.05.08 19:31

Skeptiķim

Jā jā un visi tie investori te tā vien skrien kā sasvilušies. Stūrē te tagad lielpilsētas sapņus un domā, ka viss nu ir tik šausmīgi vienkārši. Ikviens no novada deputātiem pārstāv kādu politisko spēku valsts līmenī. Tas par ko runā, šajā valstī tiek saprasts un ir īstenojams kā politisku lēmumu virzīšana. Var jau būt, ka līdzšinējā domes vadība nepratās izdarīt pietiekami, lai piesaistītu naudu novadam, bet tik nevajag aizmirst, ka neviens no pārējiem 17 arī neizdarīja tieši Neko!!!

pirms gada, 2018.05.08 21:40

diena.lv

Mēru nogāza, bet varu pārņemt grūtāk
Bijušais Bauskas novada domes vadītājs Raitis Ābelnieks (NA), par kura atbrīvošanu Bauskas novada dome nobalsoja aprīļa beigās, pirmdien aizvadīja pēdējo darbdienu amatā. Ceturtdien ārkārtas sēdē plānota jaunā priekšsēdētāja ievēlēšana. Taču tagad vairāki domnieki gan no līdzšinējās koalīcijas, gan no mēra gāzēju komandas atzīst, ka vispār jau Ābelnieks bijis godīgs pašvaldība vadītājs, ja nu vienīgi – pārāk lēns. Tāpat atskārsts, ka pārliecinošāku mēru neesot viegli atrast.
Vislielākās izredzes vadīt Bauskas novada domi esot tagadējam priekšsēža vietniekam Voldemāram Čačam, kurš tāpat kā Ābelnieks pārstāv Nacionālo apvienību (NA). Savukārt opozīcijas līdera Aleksandra Novicka (LRA) iespējas pārņemt varu pēc veiksmīgi īstenotās krēsla atbrīvošanas netiek augstu vērtētas, liecina domnieku sacītais.Bauskas novadā notiekošais rada iespaidu, ka notiekošais saistīts ar Saeimas vēlēšanām un atsevišķu personu centieniem tikt amatā, bet tam nav tieša sakara ar domes darba novērtējumu, kā tas bija pamatots opozīcijas ierosinājumā par neuzticības izteikšanu.
Novickis, apstiprinot, ka kandidēs uz amatu, Dienai sacīja "Nacionālā apvienība ar zobiem un nagiem cīnās par to, lai šo krēslu sagalabātu. Tāpēc tā cīņa ir tik nežēlīga, jo viņi baidās, ka visas tās nebūšanas nāks gaismā."Mēs virzīsim Voldemāru Čaču, jo viņam bija vislielākais atbalsts vēlēšanās," pastāstījis Ābelnieks. Čačs sākumā nav bijis gatavs kandidēt uz šo posteni, un pēc mēra gāšanas kā koalīcijas pretendents bija apspriests arī no "Vienotības" ievēlētais Uldis Kolužs, kurš nav nevienā partijā. Taujāts, vai piekristu kandidēt, Čačs teicis: "Man nav cita varianta. Negribam pieļaut, ka amatā nonāk cilvēks, kas līdz šim ir destruktīvi darbojies un grāvis citu paveikto, ka apstājas pašvaldības attīstība, netiek apgūti Eiropas fondu līdzekļi."

Vairāki deputāti esot izteikušies, ka Novickis tikai esot visu kritizējis un destruktīvi darbojies, kas neradot pārliecību, ka viņam rūp novada attīstība. Novickis šādus komentārus nodēvēja par demagoģiju.

Ja no ZZS, VL-TB/LNNK un "Vienotības" ievēlētie deputāti vēlas palikt pie varas, viņiem būs jārēķinās ar Pleša vēlmēm, kurš sacījis: "Es atbalstīšu to kandidātu, kurš spēs izveidot plašu koalīciju. Ja Čačs to spēs, tad varu balsot. Iedzīvotāji arī sagaida, lai domē visi deputāti strādātu kopā." Čačs plāno uzrunāt arī LSDSP deputātus. Pēc vēlēšanām LSDSP apvainojās, jo Ābelnieks viņus neiesaistīja vairākumā, lai gan partija bija ieguvusi trīs vietas. Neoficiāli zināms, ka mēram nebija pieņemams LSDSP kandidāts vietnieka amatam."

pirms gada, 2018.05.08 08:32

nakc

Ja runājam par konstruktīvismu un godīgumu no Ābelnieka un Čača puses, tad nevajadzētu aizmirst arī viņu paveikto sākot ar ūdenssaimniecības sakārtošanu un vēlāk pašu ielu rekonstrukciju, kurās veikti šie ūdenssaimniecības darbi. Vai to var saukt par konstruktīvu rīcību, ja, piemēram, 1. maija ielas iedzīvotāji redzot brāķi nepiekrita Domes pasūtītajam projetam, tad Čačs un iesaistītie domes projektu darbinieki pat draudēja ar naudas atdošanu citai ielai, ja iedzīvotāji nepiekritīs Domes variantam, pat ar policiju (Vilciņš). Laime tā, ka bija liela lietusgāze, domnieki un projektētāji saprata savas projekta aplamības un pārstrādāja projektu, nebijis lietusgāzes, jau padarīto nāktos pārstrādāt, kā tas notika Parka ielā. Kā var runāt par godīgumu, ja veicot ielas rekonstrukciju, tās līmenis tiek paaugstināts un nokrišņu ūdeņi no brauktuves notek uz pieguļošajām privātajām teritorijām, no kurām iedzīvotājiem vienīgā iespēja lietusūdeni novadīt ir fekālā kanalizācija, jo lietus ūdens kanalizācijai pieslēgties viņiem ir liegts( nekādi pievadi uz privāto teritoriju nevienā projektā nav paredzēti). Kā var runāt par godīgumu, ja katrai jaunbūvei vai rekonstrukcijai tiek pasūtīti vismaz pāris projekti, baseinam pat trīs, tostarp no tāda projektētāja, kas līdzīgus objektus nekad nav projektējis(cits profils) Cik naudas šādos liekos projektos vai projektu pārstrādē ir jau „ierakstīts skurstenī”? Šādus un citus līdzšinējās Domes vadītāju konstruktīvisma un godīguma paraugdarbus varētu minēt vēl un vēl.

pirms gada, 2018.05.08 12:10

to nakc

Tavā komentārā nepavisam nav konstruktīvisma.

pirms gada, 2018.05.08 13:36

Ķieģels

Nu lūk! Līdzvērtīgs projekts ir Salātu Vītolu iela kur draudzīgā Viona labo savu brāķi kuru likusi mīnus 9 grados. Bija domes sēde kur Čačs aizstāvēja.

pirms gada, 2018.05.08 14:15

naktc

konstruktīvisms līdzšinējo novada varnešu prātos būtu joprojām ļaut viņiem šādi strādāt un šķērdēt novada naudu, kaut vai sportam pagrabus betonējot....

pirms gada, 2018.05.08 14:54

deputātam Plešam

Jūs esat jauns cilvēks.gribat kļūt par politiķi.Tas ir ļoti labi,jo patreiz politikā trūkst jaunu cilvēku.Tāpēc lūdzu,nesabojājiet savu politiķa karjeru jau pašā sākumā.Tad,kaut ko labot būs par vēlu.Ne Novickis,ne kāds no viņa atbalstītājiem nav tas cilvēks,par kuru balsojot,Jūs gūsiet sabiedrības atbalstu.Vēl nav par vēlu.Apdomājiet kārtīgi.Tā nav joka lieta.Nu nav tai Nacionālajai apvienībai nekādu nebūšanu,kuras varētu nākt gaismā.Vienkārši Novickis grib varu un cits nekas.

pirms gada, 2018.05.08 18:34

lūdzu!

iedodiet A.N. to krēslu, lai viņiem abiem tiek, sen, lolotais un izsapņotais prieks un vairs neviens neķengāsies un negānīsies, beidzot būs miers mājās un cilvēkiem labs prāts.

pirms gada, 2018.05.08 19:16

domē strādājošoprāt

konstruktīvisms līdzšinējo varnešu prāt ir mēģināt deputātu Plešu ar šantāžu un iebiedēšanu atteikties viņu no jaunās novada konceptsijas, atstājot visu pa vecam, lai visi "vecie runči" joprojām dzīvotu kā nieres pa taukiem šķērdējot nodokļos samaksāto

pirms gada, 2018.05.08 19:19

Esam saimnieki!

Ļoti pareizi ,ka cīnās un kāpēc lai necīnītos ,te ir mūsu zeme, mūsu valsts .Visi lojālie deputāti daudz ir paveikuši Bauskas novada attīstībai .

pirms gada, 2018.05.08 21:00

???

No Latvijas Reģionu apvienības (LRA) ievēlētais Aleksandrs Novickis portālam apliecināja, ka deviņiem deputātiem, kas aprīļa beigās nobalsoja par Raita Ābelnieka atbrīvošanu no amata, viedoklis nav mainījies. Par domes priekšsēdētāju tiks virzīts A. Novickis- ja tā notiks, Aleksandr, kura būs Jūsu pirmā lēdija?

pirms gada, 2018.05.08 08:39

Intresanti

Tas gan interesants jautājums par to pirmo lēdiju? Un vēl, kapēc būtu jāvēl par Rīdzinieku, mums savējo nav, vai visi nespējīgi? Var darboties kā deputāts un sniegt savu iegūldijimu nav obligāti būt par priekšsēdētāju, ja nu vienīgi ambīcijas.

pirms gada, 2018.05.08 08:46

zem deķa

Re kā, kas nu kuram atbalstītājam interesē!

pirms gada, 2018.05.08 10:40

Alvis

Sašam pašam arī bija liela interese par citiem!

pirms gada, 2018.05.08 10:47

!!!

Viedoklis nav mainījies, jo šantāža turpinās.

pirms gada, 2018.05.08 13:57

....

tev ari niks nav nekads ipasais.Par Cacu tauta balsoja. Tadus Novickus ar mietu jadzen no Domes. Prot tikai muti virinat un aplikt visus.

pirms gada, 2018.05.08 11:26

īpašajam, punktotajam nikam

varbūt tieši Čačs jādzen ar koku no Domes, redzot kas jau sastrādāts viņa un Ābelnieka laikā, bet Novickis tikai mazliet patramdīja tos "strādātājus"

pirms gada, 2018.05.08 13:01

:D

ne kādu leišu vai čangaļu atradīs :D :D :D

pirms gada, 2018.05.08 18:38

50 %

Nu Bauskā un tās apkaimē daudz ar leišu uzvārdiem.

pirms gada, 2018.05.09 00:41

Britanec

Piekrītu, ka vadībai jābūt no Bauskas, nevis no citām pilsētām un rajoniem.

pirms gada, 2018.05.08 11:53

tad kā?

vai tad Bauskas Ūdens svētais loceklis ir vietējais?

pirms gada, 2018.05.08 15:01

fu

Brunavai arī nevajag no Codes.

pirms gada, 2018.05.08 18:39

vecajiem bukiem

Re kā mazais puisītis vecos bukus ir pratis aptamborēt un prot nodrošināties ar labi apmaksātu amatu bez atbildības pie visām valdībām. Uz naudu un amatiem zēnam galva strādā.

pirms gada, 2018.05.08 13:00

puisītis

droši vien mācījies pie vecā buka -shēmotāja. Balsojums pret novada vadītāju bija prakse, ceturtdien būs eksāmens. Puisītis tikai nesaprot, ka ar šo ir sagrāvis savu turpmāko karjeru Bauskas novadā. Ja samācīsies šantāžas paņēmienus kā viņa skolotājs, tad vēl ir kādas cerības.

pirms gada, 2018.05.08 13:55

puika

o jā, no NA administrācijas ķengotājām ir ko pamācīties. Esat nepārspējamas!

pirms gada, 2018.05.08 14:10

jautājums

vai šoreiz šantāža nav tieši no "veco buku" un viņu atbalstītāju puses, jo lūk, tik labi novadā vien klājies Ābelnieka un Čača "laikā", paliek jautājums vien - kam?

pirms gada, 2018.05.08 14:59

pārdomas

Devītnieka pārstāvji atzīst ka Ābelnieks ir godīgs vadītājas, taču balso tā kā saka Novickis, kurš apgalvo ka NA pārstāvji ir zagļi. Tādas kā pretrunas sanāk....

pirms gada, 2018.05.08 14:19

jautājums?

vai tiešām Ābelnieks vadīja novadu, vai tikai parakstīja papīrus, atklāja objektus un pieminekļus?

pirms gada, 2018.05.08 15:04

atbilde

Vai tad papīrus paraksta sētnieks nevis novada vadītājs?

pirms gada, 2018.05.08 18:15

jur

ta jau tur jebkuru duraku var ielikt ja tikai jāatsēž un papīri jāparaksta.

pirms gada, 2018.05.08 18:41

Britanec

Pieņemot lēmumu, balso visi deputāti. Jā lēmums ir pieņemts, tā tad balsoja vairākums. Kāpēc jāvaino R.Ābelnieku un V.Čaču naudas izšķēdībā? Pārējie blakus stāvēja?

pirms gada, 2018.05.08 20:16

Kur pārējie?

https://www.facebook.com/BauskasAprinkaAttistibai/posts/1988975391136000- kur tad puņķzirnis, nebūs?

pirms gada, 2018.05.08 15:16

ķengātāja

vai tu administrācijas darbiniec bez anonīmas ķengāšanās iztikt nevari?

pirms gada, 2018.05.08 15:50

M.O.

vai tad ir par ko viņu un viņai līdzīgās cienīt un tādus kā tevi?

pirms gada, 2018.05.08 16:16

???

Deputātu "deviņnieks "ar iesniegtiem priekšlikumiem domes darbā nebija jūtams . Balsojot tik vienoti varēja panākt daudzu lietu virzību. Nevajag slēpties aiz taisnības un godīguma saukļiem,jo līdz šim neesat strādājuši. "Krēsls" ir tas kas spēja Jūs visus vienot.

pirms gada, 2018.05.08 15:31

pozīcijas priekšlikumi

Pozīcija &Co savos balsojumos tiešām izcēlās, bīdot uz priekšu naudīgus projektus un slēdzot skolas. Tas nekas, ka pat tāmes administrācijas darboņi nevarēja parādīt. Tas gan netraucēja pārliecinoši balsot. Vēlāk gan izrādījās, ka tāmes neatbilst realitātei un projektu pabeigšanai vēl vajag prāvas summiņas. Kā tad tu atkal nenobalsosi? Vai atstāsi projektu puspabeigtu?

pirms gada, 2018.05.08 15:52

Jautājums

Vai pašlaik pats svarīgākais Ābelnieka kungam un Čačam nav par katru cenu saglabāt NA krēslus un “iedibināto kārtību”, izvēršot neķītru oponentu noķengāšanu ziņu portālos, lai, kā viņs apgalvo “nelaist pie varas negodīgus cilvēkus”? Vai Bauskas prievīšpartijas vadoņi nekaunīgi nepiesavinās visus deputātu nopelnus par paveikto novada attīstībā un neizmanto administratīvos resursus pašslavināšanās nolūkā?

pirms gada, 2018.05.08 15:58

Saš!

Vai tik tu nedari to pašu, nepārtraukti un visur, citus redzi, bet sevi nē?

pirms gada, 2018.05.08 16:20

...

Tas nu ir skaidrs,puika pāries otrā pusē! Tomēr ar inetu no viena saraksta un tai arī negribas trūkties no Sašas!

pirms gada, 2018.05.08 15:50

Lasītājs

Rundālē vispār ir bezcers,muļā dzīvi bez perspekīves.

pirms gada, 2018.05.08 17:26

Viņš nav puika

Ne jau tāpēc,ka no viena saraksta ar Inetu,bet tāpēc,ka viņam ir normāla domāšana un patreiz viņš saprot,kas ir kas.

pirms gada, 2018.05.08 18:54

:)))

kad viņu uzmetīs, tad viņš ,patiešām, sapratīs!

pirms gada, 2018.05.08 19:09

Plešam

Šādā brīdī,kad ir apcietināts Lindermans,pie atbildības tiek saukta Ždanoka nedrīkst ķengāt Nacionālo apvienību.Jūs taču esat latvietis,domājiet mazliet tālāk,ja gribat būt politiķis.Jūs taču visu dzīvi negribēsiet strādāt tikai Bauskā,gribēsiet kaut ko vairāk darī Latvijas labā.Jā,10.datumā Jums būs eksāmens,būt politiķim,vai tomēr nē.

pirms gada, 2018.05.08 19:21

ārprāts!

Kāds ir izmisumā, tapēc gānās gan presi, gan soc. tīkliem, lai tikai tiktu pie lielās algas!

pirms gada, 2018.05.08 19:24

latviete

Ja galvenais ir rūpes par Mājām(mūsu novadu), nevis par varu un krēsliem, tad prātā jātur daži atslēgas vārdi; nešķelties, domāt par Galveno, nesacensties sīku iemeslu dēļ,
Baušķenieki! Ceturtdien dosimies uz domes sēdi! Aizstāvēsim tos, kuriem ir svarīgi vēlētāji, novads un latviskais.
Ja nu Novicka kungs grībēs būt mūsu " kungs un saimnieks", tad lai vispirms izklāsta savus uzskatus, jo tas , ko viņš runā un raksta, izklausās pēc laikiem, no kuriem esam atbrīvojušies. Lai tik dzīvo Rīgā un atrod vietu, kur izpausties!
Esam par savējiem! Tik daudz laba paveikts! Kāpēc tikai zākājamies un meklējam kļūdas?

pirms gada, 2018.05.08 19:26

varētu jau

aiziet un paskatīties tev tieši sejā, bet ne jau tu tur būsi, ja nu vienīgi kā štata darbiniece, galvu plecos ierāvusi, niknus skatienus apkārt raidoša

pirms gada, 2018.05.08 19:37

stipri smird

šeit rakstītais un plusotais arvien vairāk sāk atgādināt "darbaļaužiem" labvēlīgos komunisma laikus, pie tam tos, kad vēl valdīja Brežņevs, kāda dzīve tad bija politbirojam un pat vietējam sekretāram. Iskatās, arī Bauskas novadā ir daudzi, kas negrib šo dzīvi zaudēt

pirms gada, 2018.05.08 19:30

Nu nu

Palasiet drukāto presi, kā cilvēkam vajag varu un naudu. Vārdu plūdi kā no Niagaras ūdens krituma, bet kad tiks pie varas to vien darīs kā vainos bijušos un atriebs visiem ,kuri nepatīk! Jūs šo cilvēku nepazīstiet!

pirms gada, 2018.05.08 19:43

...latvietei

....nāc no"skapja"" ko slēpies , sauc savu vārdu un uzvārdu, tad arī aicini ....uz mītiņu, tad arī kāds pievienosies, ja NA vālē uz visu klapi, tagad arī Plešs ir labs, jūs tur visi vienādi.

pirms gada, 2018.05.08 19:51

nelatvietim

Jā mēs visi vienādi.Esam latvieši,mīlam savu dzimteni.Plešu,nepazīstu,zinu to,ka viņš ir jauns cilvēks,kurš grib aktīvi darboties politikā un man ir žēl,ka grib viņu izmantot,tādējādi attālinot atkal vienu jaunu cilvēku no politikas.

pirms gada, 2018.05.08 20:15

Mārīte

Vai, tiešām, deputāti balsos par cilvēku kurš pameta novadu un savu gimeni, lai dzīvotu Rīgā ar brūti?? Vai var uzticēt novadu cilvēkam, kurš tā rīkojas, no kauna būtu stāvējis kluss un rāms, tas iespējams tikai pie mums, dara kā un ko grib un netiek nosodīti tieši otrādi!

pirms gada, 2018.05.09 04:37

Vēlētājs

Kāpēc jāvēl par Aleksandru ja pēc pāris mēnešiem, visticamāk, startēs Saieimas vēlēšanās, lai būtu Rīgā? Un kāpēc Kursīte nebūs šodien uz tikšanos, bail, ka būs jautājumi?

pirms gada, 2018.05.09 05:31

To Vēlētājs

Saeima! Lieciet viņiem abiem mieru, kāda kam daļa , paturiet vēl svecīti, galu galā dzīvojam tikai vienu reizi, nav tie laiki, kad precējās un dzīvoja līdz mūža beigām kopā, citi laiki, citi likumi un tikumi!

pirms gada, 2018.05.09 06:37

Jautājums tam, kurš saucas To Vēlētājs

Kas tie ir par citiem tikumiem? Un kāpēc jāuzspļauj kārtīgiem cilvēkiem, kas dzīvo godīgi laulībā, nemelo un nekrāpj? Tikumi vai nu ir, vai nav. Un nevis "citi". Lūdzu, sauksim lietas īstos vārdos. Ja cilvēks ir krāpis un melojis, tad nevajag aizbildināties ar "citiem laikiem un citiem tikumiem".

pirms gada, 2018.05.09 09:13

?

Kāpēc Bauskas novada saimnieciskās nodaļas vadītājam M. Vilciņam 24.11.2016 apturēts būvprakses sertifikāts?

pirms gada, 2018.05.09 11:30

??

Vai tas spešalists varēs palikt amatā? Un kā tad šamējais vispār pie tā certifikāta tika? Būs jānoskaidro!

pirms gada, 2018.05.12 08:18

Anatolijs Orlovs

balsoju par VOLDEMARU CACU jo vins ir kartigs un godigs es vinam ticu

pirms gada, 2018.05.09 20:02

Jeugenija Orlova

Balsoju par VOLDEMARU CACU jo vins ir TAISNIGA GODIGS UN CIENIJAMS

pirms gada, 2018.05.09 20:06

Jeugenija Orlova

Balsoju par Voldemaru Cacu jo ticu vinam . Vins ir taisnigs godigs un cienijams

pirms gada, 2018.05.09 20:12

sss

Visi uz piketu! Tikai par V.Čaču. Ja nē tad lūdzu rīkojiet vēlēšanas lai iedzīvotāji var izteikt savu gribu, bet ieliktenus mums nevajag. Noviski ārā! Izākstījies pa visu Republiku.Visi uz piketu!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms gada, 2018.05.10 08:47

Vietējās ziņas