Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada dome veic izmaiņas sporta lietu sabiedriskās padomes sastāvā 9

Bauskas novadā nolemts veikt izmaiņas sporta lietu sabiedriskās padomes sastāvā. Par tām deputāti spriedīs izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē šodien, 13. janvārī, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Gorškova.

Konsultatīvā institūcija «Sporta lietu sabiedriskā padome» izveidota 2010. gada februārī. Tās mērķis ir risināt ar aktīvo atpūtu, veselīgu dzīvesveidu, augstas klases sportu, kā arī citus ar sporta darba organizāciju saistītus jautājumus Bauskas novadā.

Padomē darbojās deviņi cilvēki, tikpat liels personu skaits paredzēts arī jaunajā sastāvā. No iepriekšējā sastāva padomē iekļauta Biruta Grantiņa, Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore, Alfrēds Graudiņš, novada veterānu vieglatlētikas un pauerliftinga pārstāvis, Modris Indriksons, novada galda tenisa vecākais treneris, Guntis Mašinskis, sporta pasākumu organizators Mežotnes pagastā un Inga Ūbele, sporta centra «Mēmele» sporta darba organizatore.

Vēl jaunajā padomē aicināti darboties Artūrs Dulbe, «Bauskas Dzīves» žurnālists un sporta pasākumu organizators Ceraukstes pagastā, Andis Maskalis, novada veterānu futbola komandas pārstāvis, Līga Rimševica, pašvaldības iestādes «Sporta centrs «Mēmele»» direktore un Raimonds Žabovs – Bauskas Valsts ģimnāzijas direktors.

Galīgais lēmums par padomes sastāvu būs jāpieņem deputātiem domes sēdē mēneša beigās.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

izbrīns

Nesaprotu , kā šīs divas dāmas , ir iekļuatas jaunajā sastāvā. Kur naidi, tur darbs nevedas. Vai tā nav?

pirms 2 gadiem, 2016.01.13 14:23

hi ji

Lai būtu jautri - ja nu galīgi saiet matos un nonāk līdz plūkstiņam ar zilām ačelēm !

pirms 2 gadiem, 2016.01.13 14:37

Pauerliftinga komanda

Mēs Graudiņu neesam deleģējuši mūs pārstāvēt. Mūsu komandu pārstāv Fēlikss Žieds,kurš arī organizē pauerliftinga komandu gadiem ilgi. Un cik zinām,tad Graudiņš neorganizē neko,tikai sevi slavina.

pirms 2 gadiem, 2016.01.13 14:41

tupus spiedējs

sevi slavināt arī jāmāk !

pirms 2 gadiem, 2016.01.13 15:55

Redzējām pagājušo gadu,kad vasarā Bauskā notika veterānu sporta spēles. Atklāšānas parādē neizgāja ne pats ,,organizātors,, Graudiņš, ne viegatlētikas veterānu komanda. Viegatlētu komandu vāca Rimševics un Ūbele,tāpēc tauta nesaprot,kas Graudiņš par viegatlētikas veterānu organizātoru?

pirms 2 gadiem, 2016.01.14 14:49

Bumba!

Kapēc sporta lietu padomē nav pārstāvēts florbols ?

pirms 2 gadiem, 2016.01.13 17:10

aaa

Arturs DULBE IR FLORBOLISTS,BET SASATĀVĀ IR DIVI PLUDMALES VOLEJBOLA PĀRSTĀVJI-MAŠINSKIS UN GRAUDIŅŠ.

pirms 2 gadiem, 2016.01.14 14:44

Vai tā nav ?

Nevajag izplatīt galīgas muļķības-ir viedokļi ,bet ne naids .

pirms 2 gadiem, 2016.01.13 20:17

viss viens

kāda starpība kuri tajā padomē, jo ar cauru čaiņiku (galvu) pat kārīgu ledu nevar uzliet (pie stadiona)

pirms 2 gadiem, 2016.01.14 12:05

Vietējās ziņas