Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada domes sēdē spriedīs par pašvaldības nolikumu 1

Bauskas novada domes sēdē 26. augustā darba kārtībā iekļauti sešdesmit izskatāmie jautājumi, informē lietvede Līga Juberte. Vairums jautājumu komiteju sēdēs guvuši deputātu atbalstu, tāpēc par tiem diskusijas varētu neizvērsties. Varas pārstāvjiem jānobalso par līdzfinansējumu gājēju tiltiņa izbūvē pār Lielupi Mežotnes pagastā. Jāveic vairāki formāli labojumi pārvalžu, iestāžu nolikumos. Jāpieņem lēmums par amata vietu skaita palielināšanu novada administrācijā. Vairāki jautājumi ir par īres līgumu pagarināšanu, atteikšanos no pirmpirkuma tiesībām.  Vairākiem īpašumiem pagastos jāapstiprina zemes ierīcības projekta izstrāde. Deputātu atbalstu gaida Vecsaules pagasta pārvaldes priekšlikums par ielu izveidi un nosaukumu piešķiršanu Likvertenu ciemā, arī codiešu vēlme par satiksmes organizācijas maiņu Draudzības ielas dzīvojamo māju kvartālā. Pēdējais 26. augusta sēdes darba kārtības jautājums ir par grozījumiem Bauskas novada pašvaldības nolikumā. Ievērojot deputātu grupas ierosinājumu, paredzēts likvidēt vienu no divām domes priekšsēdētāja vietnieka amata vietām. Līdz 26. augusta rītam darba kārtībā vēl nebija paredzēts izskatīt personāliju jautājumu par priekšsēdētāja vietnieku maiņu. Likums ļauj pirms sēdes sākuma papildināt izskatāmo jautājumu klāstu. „Bauskas Dzīve" atgādina, ka domes sēdes ir atklātas, tās drīkst apmeklēt ikviens interesents.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Zigis

Ja administrācijā nebūtu piebāzta ar radiem-draugiem, bet pieņemtu kompetentus un darbaspējīgus cilvēkus, tad arī nevajadzētu papildus amata vietas . Nejēgs ir jāatlaiž, nevis jānodrošina ar palīgiem-glābējiem !

pirms 8 gadiem, 2010.08.26 18:03

Vietējās ziņas