Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā ievieš pabalstu lielu, apaļu kāzu gadskārtu svinētājiem

Bauskas novada dome šonedēļ nolēma ieviest svētku pabalstu ģimenēm, kuras nodzīvojušas laulībā 50 un vairāk gadus, ar to aizstājot agrākās dāvanas.

Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Šomina informēja, ka līdz šim ģimenēm, kuras nodzīvojušas laulībā 50 un vairāk gadus, pašvaldība dāvāja keramikas trauku, pildītu ar medu. Deputāti domes sēdē šonedēļ atbalstīja grozījumus saistošajos noteikumos "Par svētku pabalstiem Bauskas novadā", un turpmāk šis pabalsts natūrā tiks aizstāts ar naudas pabalstu.

Saskaņā ar domes lēmumu, 50 gadu laulības jubilejā ģimenei tiks piešķirts 100 eiro liels pabalsts, 60 gadu jubilejā - 120 eiro, savukārt 70 gadu laulības jubilejā - 140 eiro.

Saistošie noteikumi stāsies spēkā pēc to publicēšanas pašvaldības laikrakstā "Bauskas Novada Vēstis". Publicēšanas laiks atkarīgs no tā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sniegs savu atzinumu par grozījumiem saistošajos noteikumos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas