Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada izglītības nodaļā darbu sāks jaunatnes lietu speciāliste 57

Bauskas novada izglītības nodaļā pirmdien, 23. jūlijā, darbu sāks jauna darbiniece. Tā būs jaunatnes lietu speciāliste Liene Rotberga.
Portālam jaunā speciāliste pastāstīja, ka grib, lai dažāda vecuma jaunieši iesaistās novada dzīvē, notikumos, to radīšanā un organizēšanā. 

«Vēlos, lai jaunie cilvēki redz sevi savā novadā arī pēc augstskolas beigšanas. Lai viņi vēlas šeit atgriezties, jo šī ir vieta, kur jūtas piederīgi. Protams, tas nav vienīgais, ko gribu sasniegt šajā amatā. Darbs un notiekošais parādīs, kurp un kādā virzienā jādodas,» teic L. Rotberga.

Konkursā uz šo amata vietu viņa pieteicās, jo patīk radošs, daudzveidīgs darbs. Patīk būt saskarsmē ar citiem un ieguldīt darbā daļu no sevis. L. Rotbergai ir pieredze šajā jomā, jo viņa pirms tam pildīja līdzīgus pienākumus Codes pagastā. Arī studiju laikā daudz nācies strādāt ar jauniešiem.

L. Rotberga šogad beigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, kur ieguvusi diplomu divās kvalifikācijās: vieglatlētikas vecākais treneris un vadītājs (vadības joma).

Vietējās ziņas