Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada jaunieši strādās forumā «Runā: jaunie!» 2

Otrais Bauskas novada jauniešu forums «Runā: jaunie!» notiks piektdien, 8. maijā. Novada jaunatnes lietu speciālists Renārs Manuilovs informē, ka aktīvos jauniešus gaidīs Bauskas bērnu un jauniešu centra Dzeltenajā mājā Rīgas ielā.

Forumā aicināti piedalīties jaunieši, pašvaldības un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī ikviens, kura ikdienas pienākumos ietilpst darbs ar jauniešiem. Plānots, ka pasākumu apmeklēs ap 100 dalībnieku no pilsētas un novada pagastiem.

«Strādāsim astoņās darba grupās, katrā no tām cenšoties formulēt vienu, vissvarīgāko ierosinājumu. Jaunieši varēs spriest par interešu izglītības attīstību un pieejamību, par iespējām iesaistīties sabiedriskajās aktivitātēs, par infrastruktūras objektiem jauniešu aktivitātēm un citām aktuālām tēmām. Paredzēts, ka no katras darba grupas ieteiks vienu konkrētu priekšlikumu pašvaldībai,» foruma norisi ieskicē R. Manuilovs.

Tāpat paredzēts izvērtēt, kā veicies darbs ar jaunatni kopš iepriekšējā novada jauniešu foruma, kas notika 2014. gada martā. Tolaik kā būtiskākie tika nosaukti vēlamie infrastruktūras objekti: skeitparks, slidotava. Jauniešu vēlmju sarakstā bija minēti arī veloceliņi, soliņi ar bezmaksas Wi-fi izmantošanas iespējām. Jaunieši atzina, ka viņiem ir apgrūtinoši apmeklēt pasākumus pilsētā, jo sabiedriskais transports uz novada pagastiem vakaros nekursē.

Tika secināts, ka novadā trūkst saistošu un neparastu kultūras pasākumu, izskanēja vēlme par talantu konkursa mazpazīstamajiem vietējiem mūziķiem rīkošanu. Jaunieši rosināja domāt par ziemas aktivitātēm pilskalnā, uzsvēra, ka pilsētā nav tējnīcas, kurā patīkami varētu pavadīt brīvo laiku. Jāatzīst, no šo vēlmju saraksta īstenots ir ļoti maz kas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

PHE

skuķi skuķi skuķi, kā apnikuši šie skuķi latvijā visās malās un visos veidos

pirms 4 gadiem, 2015.05.08 09:09

zinātājs

Pacietis, draugs, vēl kādu brītiņu! Drīz ja varēsi brīvi maršēt pa Rīgas ielām sev tīkamākā sabiedrībā, vicinot varavīksnes karogus un ošņājot savas orientācijas tēviņu ķermeņu izgarojumus.

pirms 4 gadiem, 2015.05.09 12:29

Vietējās ziņas