Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada jauniešus aicina veidot pašiem savu politiku

Bauskas novada jauniešu trešais forums 24. un 25. martā notiks Gailīšu pagasta Uzvaras vidusskolā, informē novada jaunatnes lietu speciālists Renārs Manuilovs.

Foruma «Lecam pa jaunam» mērķis ir sākt izstrādāt Bauskas novada jaunatnes politikas plānošanas dokumentu. Dalībai divu dienu seminārā aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kā arī lēmumu pieņēmēji, darbā ar jaunatni iesaistītie, nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Pasākumā, kuru rīko Bauskas bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Bauskas novada administrāciju, Uzvaras vidusskolu, Bauskas novada jauniešu domi un iniciatīvas grupu «BM studio», ir plānots gan apspriest nopietnas lietas, gan atrast laiku iespējai iepazīties, pilnveidoties un atpūsties. Bauskas novada jauniešu domes un iniciatīvas grupas «BM studio» pārstāvis Dmitrijs Ščegoļevs aicina aktīvāk pieteikties pasākumam, jo daudziem ir savas idejas un ir, ko teikt.

«Domāju, ka ikviens atradīs kaut ko interesantu. Piemēram, būs latviešu danču paraugdemonstrējumi, spēlēs jauniešu grupa «Bekars». Otrā diena būs veltīta fiziskām aktivitātēm, iepazīstot Uzvaru, kā arī prezentējot iepriekšējā dienā paveikto. Šogad plānots sākt jaunu tradīciju – piedzīvojuma sacensībās pagastu komandas cīnīsies par ceļojošo kausu,» stāsta viens no pasākuma organizatoriem, Bauskas Valsts ģimnāzijas audzēknis Andris Kāposts.

Foruma sagatavošanā iesaistījies arī Gailīšu pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Gurkovskis. Viņš aicina novada jauniešus piedalīties, lai lietderīgi un izzinoši pavadītu laiku. A. Gurkovskis akcentē, cik svarīgi jaunajiem ļaudīm apzināties, ka savas nākotnes stratēģiju var veidot un noteikt paši. Viņš piebilst, ka «ar «Bauskas Dzīves» starpniecību informē vecākus, kuri vēlas, lai viņu atvases ir sociāli aktīvas un iesaistās pasākumā».

Pieteikšanās dalībai forumā elektroniski adresē ej.uz/jauniesuforums2016. No katras Bauskas novada skolas aicināti vismaz pieci skolēni vecumā no 13 gadiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas