Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada pašvaldība plāno ieviest jaunus sociālās palīdzības pabalstus 8

Bauskas novada domes Sociālo jautājumu komitejā tiek gatavota jauna redakcija saistošajiem noteikumiem par Bauskas novada sociālās palīdzības pabalstiem, kas paredz jaunus pabalstu veidus.

Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko informēja, ka iepriekšējo saistošo noteikumu redakcija grozīta vairākas reizes, tādēļ izstrādāts redakcionāli jauns normatīvais akts.

Jaunajos noteikumos paredzēts palielināt dzīvokļa pabalsta apmēru un paplašināt pabalsta saņēmēju loku. Saistošajos noteikumos paredzēti vairāki jauni pabalstu veidi, informēja Sociālā dienesta vadītāja vietniece Ina Krūmiņa.

Starp jaunajiem pabalstiem būs pabalsts transporta izdevumiem personām ar kustību traucējumiem nokļūšanai līdz medicīnas vai rehabilitācijas iestādēm, vienreizējs pabalsts, neizvērtējot ienākumus un materiālo stāvokli, personām, kas atgriezušās no ieslodzījuma, un citi.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Adrējs

Viņi ieviesīs jaunu babalstu priekš sevīm ,lai būtu ko braukāt slēpot uz alpiem.

pirms 4 gadiem, 2014.03.13 12:43

domājiet

Ieviesiet jaunas darba vietas. pretiģi lasīt , tā mamma kas strādā pa minimālo algu atstājot bērnus vienus pašus saņem mazāk nekā atbalstu prasītāji -dīkdieņi. PASKATIETIES VISAPKĀRT DARBS PATS SEVI SAUC! Šeit runa nav par invalīdiem, tā ir tā cilvēku kategorija , kas prasa vismazāk.

pirms 4 gadiem, 2014.03.13 14:14

SD

Kuru no mums tu Alpos esi saticis?

pirms 4 gadiem, 2014.03.13 16:17

varbūt savādāk?

izskatās, ka lielajam sociālo darbinieku pulkam garlaicība piemetusies, ja jau katram gadījumam savs pabalsts jāievieš, varbūt tomēr vajadzētu nedaudz paaugstināt to latiņu, kas šķir novada trūcīgo no maznodrošinātā, jo tagad tie ir nieka 14 euro, varbūt varētu arī palielināt NĪN atlaižu saņēmēju loku, jo daudziem pensionāriem tas ir diezgan smags slogs, cik tad ir to represēto, un ne jau visi represētie ir trūcīgo skaitā, bet novads lēmis, ka viņiem vienīgajiem pienākas NĪN atlaides, par uzņēmēju un labiekārtotāju NĪN atlaidēm šoreiz nerunāsim, lai jau tiek viņiem tas domes dāsnums...

pirms 4 gadiem, 2014.03.13 19:16

Fricis

ne jau sociālajiem darbiniekiem, palasiet partiju programmmas, tur arī atradīsiet solījumus vēlētājiem, kas tagad jārealizē....

pirms 4 gadiem, 2014.03.14 12:37

tieši Fricim

vadība redzot,ka socīālie darbinieki žāvājas, garlaicības mākti, ievieš pabalstus,kuru izmaksas administrēs tieši novada SD

pirms 4 gadiem, 2014.03.14 14:26

atkal Fricis

nu kādam jau ir jāstrādā un trūcīgo un dīkdieņu vajadzības jāapmierina, nav laika ne žāvāties, ne garlaikoties...Vienā teikumā tik daudz pretrunu! Aizmigi vai uzkāries?

pirms 4 gadiem, 2014.03.14 15:19

tieši fricim

sociālais, agresīvs tu esi kļuvis visu trūcīgo un dīkdieņu vajadzības apmierinot, tikai diez vai tu tās trūcīgo vajadzības apmierini, drīzāk tu meklē iemeslus, lai tās neapmierinātu, lai kāda iemesla dēļ to pienākošos pabalstu tomēr atteiktu, vai vismaz pazemotu prasītāju, lai tas aizmirstu ceļu pie tevis un tev līdzīgajiem

pirms 4 gadiem, 2014.03.15 11:49

Vietējās ziņas