Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada pašvaldība remontēs Rītausmu doktorātu un novada Sociālo dienestu

Bauskas novada pašvaldība paredzējusi 7261 eiro Īslīces pagasta Rītausmu doktorāta remontdarbiem, informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Gorškova. Vēl 2063 eiro paredzēts tērēt novada Sociālā dienesta telpu pārbūvei.

«Rītausmu doktorātā plānots remontēt augšējā stāva koridoru, bijušo zobārstniecības kabinetu un trepju telpā mainīt grīdas. Lai būvniecība iespējami mazāk traucētu pacientiem, celtnieki tikušies ar medicīnas darbiniekiem un vienojušies par laikiem, kuros labāk strādāt. Pagājušajā gadā doktorātā ir remontētas tualetes, tāpēc prakse, kā organizēt darbu būvniecības laikā, jau ir,» skaidro Īslīces pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Barans.

Papildus pagastā ir vēl viens doktorāts Bērzu ciemā, kur iedzīvotāji arī var vērsties pēc medicīniskās palīdzības. Plānots, ka iedzīvotājiem un mediķiem ar neērtībām būs jāsadzīvo vien mēnesis. Darbus Īslīces pagastā veiks SIA «LL Namejs».

Savukārt Sociālajā dienestā Bauskā SIA «Kvintets M» darbinieki uz pusēm pārdalīs bijušo datorklasi, lai izveidotu divus atsevišķus kabinetus, ergoterapeita kabinetā veiks kosmētisko remontu un remontēs dušu. Celtniecības darbi neietekmēs klientu iespējas saņemt pakalpojumus, informē Sociālā dienesta vadītāja Iveta Kubliņa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas