Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā skolēnu uzvedību fiksēs ar datorprogrammu 4

Skolvadības sistēmas "e-klase" izstrādātāji SIA "DEAC" noslēguši līgumu ar Bauskas novada pašvaldību par sociālās atbildības projekta "Roku rokā bērnu atbalstam" ieviešanu Bauskas novada skolās, portālu informēja "DEAC" projekta "e-klase" vadītāja Zane Vītoliņa.Projekta gaitā skolu un novada institūciju pārstāvji varēs izmantot īpaši izstrādātu datorprogrammu skolēnu uzvedības fiksēšanai un vērtēšanai. Galvenais sociālās atbildības modeļa "Roku rokā bērnu atbalstam" mērķis ir sniegt efektīvu instrumentu, lai klases audzinātājs, skolas direktors, skolas psihologs, sociālais darbinieks, bāriņtiesas darbinieks, pašvaldības sociālais dienests un pašvaldības policija varētu strādāt ar vienotu datu bāzi un iegūtu ticamus datus par skolēniem un to sociālā rakstura problēmām. "Pieaugošā nesekmība un mazgadīgo personu noziedzība ir nopietna problēma, ar kuru ir jācīnās ne tikai vecākiem ģimenēs, bet visai sabiedrībai kopumā. Tā arī radās ideja izveidot informatīvu datu bāzi, kurā ir iespējams aplūkot, pievienot un nosūtīt ierakstus par skolēnu uzvedības problēmām, un tās pamatā tiek izmantota skolvadības sistēma "e-klase"," norāda SIA "DEAC" valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis. "E-klase" ir skolotāju darba instruments, ar kura palīdzību tiek nodrošināta pedagoģiskajā procesā nepieciešamā dokumentācija, sākot ar elementāro klases žurnālu, beidzot ar sarežģītām atskaitēm skolas vajadzībām. Ar "e-klases" palīdzību skolēni un viņu vecāki var sekot līdzi sekmēm internetā, sazināties ar skolotājiem, klasesbiedriem un viņu vecākiem. "E-klase" Latvijas skolās darbojas no 2005.gada sākuma. Skolvadības sistēma ir saskaņota LR Izglītības un zinātnes ministrijā, tā ir izplatītākā skolvadības sistēma Latvijā vairāk nekā 500 skolās.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ki

Bērnam vajadzīga ir dzīva cilvēka palīdzība,nevis faktu konstatācija un sūdzēšanās e-klasē.
Vecākiem jau tā nav laika,jau tā daudz problēmu,kā galus savilkt kopā,kur nu vēl saņemt "aukstus" ziņojumus . Skolā vairāk laika jāatrod tiešām sarunām ar bērnu(un skolotājam ir jābūt tādām tiesībām skolēnu aizkavēt un skolēnam -pienākumam palikt ,izrunāties, ieklausīties un padomāt) .

pirms 8 gadiem, 2010.06.20 14:49

ina

Jā, visās Bauskas novada skolās būs e klase. Un šobrīd nav neviena argumenta, kāpēc lai skolas ar to nestrādātu. Bez tam šī projekta realizācijai izlietoti Eiropas Sociālā fonda līdzekļi. Tāpēc jābūt arī rezultātam.Tām skolām, kurām bija e klase un ikmēneša abonēšanas maksa, no jūnija ab.maksa tiek atcelta un projekts šo pasākumu finansē līdz 2011.gada beigām. Lai veicas!

pirms 8 gadiem, 2010.06.18 21:46

----

Vai visās Bauskas novada skolās būs E- klase, vismaz vidusskolās gan vajadzētu. Ir skolas kuras ar vecākiem nemaz nekontaktē.

pirms 8 gadiem, 2010.06.17 09:19

Janka

Visa pamatā ir skolotāju un vecāku kopējs darbs un sapratne. Dators ar progrāmmām ir tikai verķis. Nevajag gaidīt brīnumus, jo bērneļiem ir vajadzīgi arī pienākumi, ne tikai tiesības.

pirms 8 gadiem, 2010.06.16 11:01

Vietējās ziņas