Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada svētkos ieradīsies ārzemju viesi 7

Bauskas novada svētkos 2. jūlijā piedalīsies sadraudzības pašvaldību delegācijas no ārzemēm. «Bauskas Dzīvi» par to informē novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Gorškova.

Ceturtdien, 30. jūnijā, uz Bausku atbrauks pārstāvji no Hedemoras Zviedrijā un Ripinas Polijā. Sadarbības partneri apmetīsies viesu namā «Bērzkalni». 1. jūlijā draugi apskatīs Bauskas Rātsnamu. Viņi dosies uz atpūtas kompleksu «Rožmalas» Ceraukstes pagastā un Trušu pilsētiņu Codes pagastā.

Sestdien, 2. jūlijā, ieradīsies arī viesi no Pakrojas un Radvilišķu pašvaldības Lietuvā. Rīta pusē viņi apmeklēs Codes pagasta zemnieku saimniecību «Vaidelotes», pēc tam dosies uz Dāviņu pagasta Bruknu. Šeit sadraudzības pašvaldību delegācijas piedalīsies Bauskas novada svētkos «Deviņi ziedi Dāviņu dārzā».

Vēl Bauskas novadam ir sadraudzības līgums ar Nāhodas pilsētu Čehijā un Hašuri pilsētu Gruzijā. Viesi no Kaukāza šajos svētkos Bausku neapmeklēs. Gruzīnu jauniešu deju kopa viesojās Latvijā aprīlī. Novada svētkos Bruknā nebūs arī delegācijas no Čehijas.


Plašāk par gaidāmajiem svētkiem un programmu lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā 29. jūnijā un 1. jūlijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

skaisti

Īstas pārliecības par to, ka sajūsminātie novadnieki tā nu aulēkšos uz to Bruknu, pašām organizatorēm tomēr nav, jo parādās frāze- kur būs nākamie , vēl nevar zināt, jo grūti paredzēt , kā cilvēki novērtēs šo ekaperimentu ar Bruknu.Arī programma ne šāda , ne tāda. Lai tikai eksperimentē, jo tepat netālu (tuvāk kā Brukna) ir Rundāle .

pirms 2 gadiem, 2016.06.30 15:47

novada iedzīvotāja

Teikšu kā ir. Braukšu uz Rundāli. Man no paša sākuma šī ideja, par svētkiem Bruknā , nebija pieņemama. Varbūt tie daļēji būs svētki Vecumnieku novada iedzīvotājiem, kuri tuvumā dzīvo. Ticu, ka šī ideja neiesakņosies nākotnē. Uz Bausku nevajadzēja nekādu transportu organizēšanu, ko visu dienu darīt Bruknā, odus barot?

pirms 2 gadiem, 2016.07.01 10:07

pilsētas iedzīvotāja

Interesanti! Ik pa laikam lasāmi komentāri, ka deputāti un administrācija strādā tikai priekš pilsētas... bet kad runa ir par svētkiem ārpus Bauskas, tad izrādās arī iedzīvotāji domā, ka ārpus Bauskas ir sūnu ciems un pagastu cilvēkiem nekas nepienākas! visu tikai Bauskā!

pirms 2 gadiem, 2016.07.01 11:48

nu tad, mīļum,

Brauc rīt uz Bruknu un baudi! Jums taču ir pagastos štati, tie lai arī dara, bet Bauskai kā tādai taču savu štatu nav, ir tikai novada......Baušķiniekiem labs atspaids tad nu būs Rundāles dārza svētki, nav tālu....

pirms 2 gadiem, 2016.07.01 16:33

pilsētas iedzīvotāja

Un tā arī darīšu! Baudīšu svētkus Bruknā, Rundālē un varbūt pagūšu arī uz Jelgavas novada svētkiem. Intereses pēc, ja jau te nevienam nav problēma tikt uz Rundāli, tad kur ir - uz Bruknu? Vai tas tā principa pēc...ar lauķiem lai nav jāsvin :D

pirms 2 gadiem, 2016.07.01 18:20

to pilsētas iedzīvotāja

Tieši tā-mans princips ir nemuļķoties līdzi vienai otrai novada kultūras darbonei. Lai pašas arī svin tajā Bruknā. Lai tev , mīļā ,veicas, man tā šķiet, ka Rīgā arī kaut kas bija, vari pieķert arī to klāt pie viena skrējiena.

pirms 2 gadiem, 2016.07.01 18:54

Vietējās ziņas