Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novadā uzteiks veiksmīgākos un uzņēmīgākos

Šoruden otro reizi notiks konkurss «Bauskas novada uzņēmēju gada balva». Augusta domes sēdē deputāti apstiprināja konkursa nolikumu.

Šogad paredzēts uzņēmējus vērtēt astoņās nominācijās. Noteiks labāko novada lauksaimnieku, labāko novada tēla popularizētāju. Tiks noskaidrots titulu «Novada izaugsme», «Gada partneris», «Novada jaunais uzņēmējs» saņēmēji. Tāpat var pieteikt nominantus kategorijās «Gada pakalpojumu sniedzējs/tirgotājs» un «Novada mājražotājs/amatnieks». Līdzīgi kā pērn izvērtēs arī labākos skolēnu mācību uzņēmumus.

Bauskas novada administrācijas attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone informē, ka pretendentus nominācijām var izvirzīt no 1. septembra līdz 1. oktobrim. Pieteikuma anketas atrodamas pašvaldības interneta vietnē bauska.lv, kā arī Tūrisma informācijas centrā, pagastu pārvaldēs, citās pašvaldības iestādēs. Konkursa uzvarētāju godināšana paredzēta novembrī.

I. Tijone skaidro, ka līdzīgs konkurss noticis arī pērn. Tā norise izvērtēta, šogad ir centieni pasākumu organizēt, ņemot vērā iepriekšējā gada nepilnības, ieteikumus. Pērn sarīkojumā «Bauskas novada uzņēmējs 2015» aptuveni 30 uzņēmumi saņēma novada domes un pasākuma atbalstītāju balvas. Viens no sarīkojuma galvenajiem iniciatoriem bija Bauskas novada uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes vadītājs Aivars Svarenieks. Viņš toreiz pauda prieku, ka uz pirmo uzņēmēju godināšanas pasākumu ieradušies tik daudz komersantu, kā arī vēlmi, lai pasākums kļūst tradicionāls un notiek ik gadu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas