Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Bauskas Novada Vēstis» augustā publicē svarīgus dokumentus 3

Pašvaldības izdevuma «Bauskas Novada Vēstis» augusta numurā publicēti vairāki svarīgi saistošie noteikumi, informē novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.Atbilstoši likumam vairāki dokumenti stājas spēkā tikai tad, kad tie publicēti pašvaldības izdevumā. Augusta numurā iedzīvotāji var iepazīties ar noteikumiem «Par līdzdalības pienākumu veidiem, saņemot sociālo pabalstu», «Par palīdzību dzīvokļu jautājumu risināšanā», «Par bērnu reģistrāciju un uzņemšanu Bauskas novada pirmsskolas izglītības iestādēs», «Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu», «Par Bauskas novada pašvaldības sociālās palīdzības pabalstiem», «Par pasažieru pārvadājumu ar vieglo automobiļu taksometriem licencēšanas kārtību». «Bauskas Novada Vēstis» šomēnes iznāk vairāk nekā 11 tūkstoš eksemplāru lielā tirāžā. Bez maksas avīzi piegādā Bauskas un pagastu iedzīvotājiem. Par tās izplatīšanu pagastos atbildīgi pārvalžu vadītāji. Ar izdevuma saturu iedzīvotāji var iepazīties arī pašvaldības interneta portālā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

mmaija

Vai laikrakstu var saņemt visi iedzīvotāji? Arī Codē?Ja jā, tad kur tas tiek piegādāts,pastā vai pagasta pārvaldē? Man nekad pastkastītē tāds nav bijis.Jautājums adresēts laikraksta izplatītājiem.

pirms 8 gadiem, 2010.09.16 17:00

x

Bērzkalnos šis laikraksts nekad netiek piegādāts! Kāpēc tā? Vai tas nav paredzēts visiem novada iedzīvotājiem?

pirms 8 gadiem, 2010.08.19 11:22

xxx

Ziņas jau droši vien svarīgas, tikai privātmāju pastkastītēs reti kad nonāk, vieglāk jau izmētāt pa daudzdzīvokļu mājām.

pirms 8 gadiem, 2010.08.18 17:23

Vietējās ziņas