Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novads samaksās par bērnunama bērniem 2

Bauskas novada domē rasts finansējums - 12600 latu, lai samaksātu biedrībai «Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija» par sociālo pakalpojumu sniegšanu. Veicot grozījumus šī gada budžetā, finansējums rasts no naudas līdzekļu atlikuma.Novada domes finanšu komitejas sēdē 19. augustā deputāti atbalstīja grozījumus budžetā, kur paredzēts arī samaksāt Īslīces SOS bērnu ciematam par tajā mītošajiem sešiem novada bērniem. «Veicot budžeta grozījumus, rasti līdzekļ, lai izpildītu deputātu jūlija sēdē pieņemto lēmumu,» «Bauskas Dzīvei» skaidroja ekonomists Aigars Vērmanis.Atbilstoši domes lēmumam, gada maksa tiks pārskaitīta par trim bērniem, par kuru izmitināšanu bērnunamā savulaik līgumu slēdza Bauskas pilsēta. Savukārt par trim Īslīces pagasta bērniem Bauskas novada dome maksās tikai daļu paredzētās summas. Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas padomes priekšsēdētāja Māra Bite pauda gandarījumu par deputātu sapratni: «Tie ir mūsu novada bērni, kas mīt šajā ciematā. Kas cits, ja ne mēs paši par viņiem parūpēsimies.» «Bauskas Dzīve» jau vēstīja, ka sākotnē novada domē bija sagatavots lēmuma projekts atteikt noslēgt pakalpojumu līgumu ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju. Novada domes administrācija no biedrības pieprasīja vairākas izziņas par naudas izlietojumu, tāmes, citus finanšu dokumentus. Par šo jautājumu deputāti jūlijā diskutēja vairākās sēdēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zinu

JĀ IR NOVADI, KĀ piemēram RUNDĀLES, kas negrib maksāt par SAVIEM bērniem, ja tie savulaik dzīvojuši VIESTUROS, kas tagad ir Rundāles novadā. Bērns dzīvo bērnu namā un viņa ēšanai Rundāle manksā tikai pēc tiesas kārtējā sprieduma. Ja uzskata, ka mēs Viesturos lēmām nepareizi, tad ņemtu Okmanis bērnu pie sevis un audzinātu, bet nē. Bērns dzīvo bērnu namā, bet par to lai maksā citi.......

pirms 8 gadiem, 2010.08.21 09:12

Virga

Smieklīgi:) Baigais varoņdarbs - maksāt par saviem novada bērniem ir pašvaldības pienākums. Vai tad bauska maksā par, piemēram, iecavas bērniem, ka tā jālepojas???

pirms 8 gadiem, 2010.08.20 15:27

Vietējās ziņas